Oćmol..oćtel ?? na Vrhovce i (Brestovac…opet)

Autor zorro, Svibanj 28, 2019, 08:17:37

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Ćoso  u Lipanj 16, 2019, 22:12:38
Ljudi moji...Ne bježe mladi Slavonci "za boljim životom ", već im je više pun Q onih j****** komaraca

Mrkiju garant puna brada, a Osiju kosa [emoji2359]

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Kosa... :) :ooda: :smijeh: Ali zaista ne možeš normalno sjediti na terasi...postali smo zatvorenici u vlastitom gradu :samaranje: :thumbdown:

VUCIBATINA

zasad iz zadra nas ide 4 motora.

ja sam za šator a ostatak bi spava negdi u hotelu negdi u blizini.

aj napisi nekli program da znam reci ljudima di? što? zašto?...
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Nema nikakvih planova
jedi..pij..jedi..lezi..diž se ..ustaj ..sjedi ...  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Glede Off vožnje ..slabo mi se nešto kvrčite   :misli:  ..tak da..možda ni ne bude  :huh: nije za glavu..možemo se dogovorit pol sata prije ..kako god  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 14:21:05
Glede Off vožnje ..slabo mi se nešto kvrčite   :misli:  ..tak da..možda ni ne bude  :huh: nije za glavu..možemo se dogovorit pol sata prije ..kako god  :-\
:bzvz:

Dadi

Citat: zubakis  u Lipanj 16, 2019, 22:33:15
E baš na njih mislim. Ok razumija sve [emoji106]
Mazat cu se rakijom [emoji1787][emoji1787]
Tuljan I komaraci su podrijetlom iz BiH, tako da ovo mazanje rakijom ne drži vodu  :samaranje:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Danijel 23

Citat: Dadi  u Lipanj 17, 2019, 14:25:50
Tuljan I komaraci su podrijetlom iz BiH, tako da ovo mazanje rakijom ne drži vodu  :samaranje:
Jebeš komarce....bodu komarice, tuljane!  :belj:

beli

1. Kamenska - Kamenski Vučjak - G. Vrhovci  je cesta ok ..... !?
2. Što znači da je u G.Vrhovcima glavno događanje  ? .... do G.Vrhovaca se može, dakle, doći bez problema ....
3. Ako netko vozi baš ono off, vjerojatno tom cestom neće ići do G.Vrhovaca, ali dakle u konačnici praktično svi možemo do G.Vrhovaca !? 

malo kasnije:
4. a Biškupci - Poljanska ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Lipanj 17, 2019, 14:31:55
1. Kamenska - Kamenski Vučjak - G. Vrhovci  je cesta ok ..... !?
2. Što znači da je u G.Vrhovcima glavno događanje  ? .... do G.Vrhovaca se može, dakle, doći bez problema ....
3. Ako netko vozi baš ono off, vjerojatno tom cestom neće ići do G.Vrhovaca, ali dakle u konačnici praktično svi možemo do G.Vrhovaca !? 

malo kasnije:
4. a Biškupci - Poljanska ?
Ne pratiš na satu. DA..NA VRHOVCIMA JE GLAVNO DOGAĐANJE.
U Brestovac dolaze oni koji dolaze petak..i onda iz Brestovca u subotu ujutro pičimo na vrhovce.
Svi ostali koji dolaze u subotu..piče drito na Vrhovce.
Opcija 1 ti je bolja..za sve koji dolaze sa zapadne starne..u Kamenskom Vučjaku ima tabla za G.Vrhovce-Veliku.
Ima 7-8 km. makadama..a takav makadam mi vonabići zovemo asfalt..tak da..ne brinite ništa

Sa istočne strane od Velike-Biškupaca ima 3-4 km makadama..isto tak onog asfaltnog  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

možda sam se krivo odrazio .... mislio sam na to što bi to bilo u Vrhovcu; odnosno par detalja o događanju .... dakle mi u petak vidimo Brestovac i u subotu ujutro se opraštamo od Brestovca tj. u nedjelju napuštamo Vrhovac ...?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Lipanj 17, 2019, 16:33:16
možda sam se krivo odrazio .... mislio sam na to što bi to bilo u Vrhovcu; odnosno par detalja o događanju .... dakle mi u petak vidimo Brestovac i u subotu ujutro se opraštamo od Brestovca tj. u nedjelju napuštamo Vrhovac ...?

Ma ne  :bzvz: .... u petak Brestovac, u subotu ujutro Vrhovac, u subotu u podne kod Vrhovca, u subotu navečer biraš Brestovac ili Vrhovac, a u nedjelju skroz drugačije biraš Vrhovac ili Brestovac.
Jesi skužio ... il se konj odvezo  :buahaha:

zubakis

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 14:18:46
Nema nikakvih planova
jedi..pij..jedi..lezi..diž se ..ustaj ..sjedi ...  :)
Čini mi se malo preintezivno al ajde izdrzat cu [emoji1787][emoji1787]

zorro

Citat: zubakis  u Lipanj 17, 2019, 17:13:45
Čini mi se malo preintezivno al ajde izdrzat cu [emoji1787][emoji1787]
..e !!! zaboravio sam: ...pivaj !!!   :kmekme:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2019, 16:51:06
Ma ne  :bzvz: .... u petak Brestovac, u subotu ujutro Vrhovac, u subotu u podne kod Vrhovca, u subotu navečer biraš Brestovac ili Vrhovac, a u nedjelju skroz drugačije biraš Vrhovac ili Brestovac.
Jesi skužio ... il se konj odvezo  :buahaha:
Ili isto to, ali obratno. Da pojasnim...
.... u petak Vrhovac, u subotu ujutro Brestovac, u subotu u podne kod Brestovca, u subotu navečer biraš Brestovac ili Vrhovac, a u nedjelju skroz drugačije biraš Brestovac  ili Vrhovac.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

E dobro je da se mjesta ne zovu Vlahovac i Pelinkovac  :buahaha: