Crash bar, somara 2014-

Autor bajki, Rujan 14, 2017, 14:32:39

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: iviccaa  u Listopad 25, 2018, 15:57:13
Kad ti dodje Crashbar odmah baci one Givi vijke, sto je moguce dalje.  ;)
Kupi neke kvalitetnije.
Ak si ti tak napravio..pazi da se nebi češao po glavi  :misli:  :)
Za crash bar trebaju ići što mekši vijci..na nekima su čak namjerno oslabljeni ili zarezani..ako staviš čvrste vijke..u slučaju pada može ti otkinuti ramu ili blok motora..ovisi di je ušarafljen..tak da..bolje da pukne vijak nego rama/blok  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Na kenji je Givi crash bar od prvog dana, pad nisam imao ali je tresnuo par puta iz mesta i nikad ništa od štete, samo se zagrebao i to je to.

iviccaa

Citat: zorro  u Listopad 25, 2018, 19:07:23
Ak si ti tak napravio..pazi da se nebi češao po glavi  :misli:  :)
Za crash bar trebaju ići što mekši vijci..na nekima su čak namjerno oslabljeni ili zarezani..ako staviš čvrste vijke..u slučaju pada može ti otkinuti ramu ili blok motora..ovisi di je ušarafljen..tak da..bolje da pukne vijak nego rama/blok  ;)
A gdje piše da idu čvršći vijci? [emoji16]
Nisam ja tako stavio, ali primjetio sam da su njihovi vijci nemoguće mekani.
Moment neopreznosti (i mog ne-osjećaja u ruci) i hopla - više nije inbus nego krug. [emoji23]

Dakle, ista klasa kao i Givi, 8.8 ili što je već, ali neki bolji proizvođač. [emoji6]

DAR

SUZUKI DL 650 2020   ----GIVI crash bar vozim godinu i pol ....proizvodi čudne vibracije na oko 5000 o/min ?

Saxi

Uobičajena i česta pojava, na spoju oba dela stavi gumicu i stvar rešena, nabavi neku tih dimenzija, tanku i vibracije nestaju.

Suki

Citat: DAR  u Lipanj 07, 2022, 14:15:04
SUZUKI DL 650 2020   ----GIVI crash bar vozim godinu i pol ....proizvodi čudne vibracije na oko 5000 o/min ?
Kao što je majstor Saxi rekao, gumena podloška čuda radi. Vibracije smanjuje na minimum.
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Potpisujem gore navedeno, isto sam i ja napravio na Kenji.