V-Strom 1000 L7 [2017-2019]

Autor Mrki, Kolovoz 01, 2017, 21:37:39

« natrag - naprijed »

Bagy

S obzirom da ja kočim 100 m prije zavoja, taj MSC mi uopće nije potreban!   :)

Na ovom drugom videu, KTM poprilično ponire prilikom kočenja u zavoju i to poprilično destabilizira motor (isto ko i naš Stromove) - kakav je feeling kod vaših GS-ova s obzirom na Dynamic ESA-u i telelever?
mob: 095/573-6874

Saxi

Igore odlična recenzija i poređenje, podgrejao si mi želju da probam novog velikog, veliko hvala i Janetki na nesebičnoj pomoći
Po priči tvojoj i iz ovih videa MSC je odlična stvar rekao bih, za sve one koji voze malo žešće, zlata vredan gadget, kao uostalom i ABS, toliko puta me izvukao u nekim suludim situacijama na putu, kao što mi je sjebavao uspone na mekom terenu svojom aktivacijom što je ta posledicu imalo valjanje u blatu i 1 nosač retrovizora

zare

Sva ta elektronika je jako korisna i volio bi je imati

Lavandić

Evo ja sam tri dana vozikao L4, jučer malo Super Teneru, sve je to svjetlosnim godinama od modela starih 15 godina. Oba zabavna, dao bih pola ocjene Stromu više, nekako me baš vuče da ga voziš brže, osjećaj je da voziš puno lakši motor od ST. Čak mi je i lijepši zvuk od Mivva nego Akrapa na ST.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Bagy  u Rujan 13, 2017, 12:17:02
S obzirom da ja kočim 100 m prije zavoja, taj MSC mi uopće nije potreban!   :)

Na ovom drugom videu, KTM poprilično ponire prilikom kočenja u zavoju i to poprilično destabilizira motor (isto ko i naš Stromove) - kakav je feeling kod vaših GS-ova s obzirom na Dynamic ESA-u i telelever?
Meni je osjećaj, ono, ne znam...odličan...puuuuno se sigurnije osjećam uz taj ovjes, ABS, kontrolu proklizavanja i kombinirani sustav kočenja. Ko nije probao ne zna o čemu pišem...i ja sam prije mislio da vlasnici GSA pretjeruju, ali sad sam se uvjerio da je motor fantastičan...i što kaže Offi, moj model je zadnji pravi BMW. Ovi dalje su na neki način konfekcija

Osy

Malo kasnije...i Sir Oliver i Lava mi kažu da ne vole što su često udarali nogama u cilindre. Ja sam samo prvih dva tri puta udario dok se nisam navikao i poslije više ne :thumbup:

bajki

Citat: Lavandić  u Rujan 13, 2017, 17:20:57
Evo ja sam tri dana vozikao L4, jučer malo Super Teneru, sve je to svjetlosnim godinama od modela starih 15 godina. Oba zabavna, dao bih pola ocjene Stromu više, nekako me baš vuče da ga voziš brže, osjećaj je da voziš puno lakši motor od ST. Čak mi je i lijepši zvuk od Mivva nego Akrapa na ST.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Jel imaš nekog na lageru, možeš i na pp?


fatboy

Bajki...ovo zvuči dobro...mislim...

bajki

Barem 1000 previše. Za takve novce ga uvezem u HR iz Njeme i stavim na cestu. Čekam dalje.

fatboy

Citat: bajki  u Rujan 14, 2017, 13:46:14
Barem 1000 previše. Za takve novce ga uvezem u HR iz Njeme i stavim na cestu. Čekam dalje.

Nov?

Ponti

Samo da kazem kako i ja cekam hihihi

bajki


fatboy


zorro

Ofi svaka čast na recenziji  :thumbup: ..da sam na Tibijevom mjestu (na žalost..ili na sreću  :smijeh: nisam) nebih razmišljao uopće.
Kak slušam/čitam ...ispada da ..koliko je L4-5 bolji od stare somare (K4-8) ..toliko je (ako nei više) ovaj XT bolji od L4-5
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: