V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: zare  u Listopad 31, 2019, 13:34:20
ne znam kako drugima, al meni kod somare mašina uopće nije brutalna, istina izazove osmijeh na lice, al daleko je to od brutale
Nisam nikad vozio nekog R-a ako s tim uspoređuješ...ali ta Somara ide baš dobro, meni dovoljno to malo što sam probao  :thumbup:

gogs

Citat: zare  u Listopad 31, 2019, 13:34:20
ne znam kako drugima, al meni kod somare mašina uopće nije brutalna, istina izazove osmijeh na lice, al daleko je to od brutale

Slažem se  :thumbup:

zubakis

Citat: zare  u Listopad 31, 2019, 13:34:20
ne znam kako drugima, al meni kod somare mašina uopće nije brutalna, istina izazove osmijeh na lice, al daleko je to od brutale
+1

Ćoso

I meni isto izazove osmijeh na lice...Kada se utrkujem  :-X :ebudale:

gogs

Citat: Ćoso  u Listopad 31, 2019, 16:51:37
I meni isto izazove osmijeh na lice...Kada se utrkujem  :-X :ebudale:

Jel?  :bzvz:  :ebudale:  :-X

iviccaa

A ne znam sto je sad to sve cudno, Suzuki je relativno mala firma koja nema puno para za nove dizajnere i tehnologiju.
Motori su im pouzdani i nisu premium, kako da privuku nove kupce?
Pa i na ovom forumu ljudi voze isti motor  10god, kako da Suzuki zaradi s takvim trendom? [emoji16]
Odgovor je da promijene dizajn, svaka nova generacija Stroma se dosta razlikuje od stare. Tako jedino mogu doci novi kupci.
Ali s obzirom da nemaju para nema od dizajna nista. [emoji16]

Ako ulete u "premium" s par elektronskih gluposti i jacom cijenom propast ce u sekundi, konkurencija je tu ubojita.

Mrki

Mislim da Suzuki nema šta tražiti u premium 1200 klasi..

Probala Honda sa Crossturerom 1200 pa nije baš bilo uspiješno..

Suzuki cilja na onu skupinu koja nema ili ne želi dati novce za GS klasu a žele izdržljiv, jeftin i pouzdan putni motor..

zorro

..za ove nove pičkaste linije nove somare..nisam vozio pa ne znam..al znam da je stara somara..pravi muški motor ..naspram kenje ne da je brutalna..nego je preskoči u dvostrukom akslu.
Probajte straru somaru tjerat na 7-8-9000 okr. i tu šaltat, pa onda recite da nije brutalna  :bzvz:
Naravno da nije kao motori od 150-200 KS ..al u 100 KS i isto toliki okretni moment.. ide ono..baš baš
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Nova je brža od stare, davno sam stavljao neke tablice.
Ali što ćeš kad imamo profesionalne vozače svemirskih raketa na forumu pa im je to sve slabo.
Valjda će im pišo narasti od takvih izjava...valjda. [emoji16]

Osy

Citat: zorro  u Listopad 31, 2019, 20:18:50
..za ove nove pičkaste linije nove somare..nisam vozio pa ne znam..al znam da je stara somara..pravi muški motor ..naspram kenje ne da je brutalna..nego je preskoči u dvostrukom akslu.
Probajte straru somaru tjerat na 7-8-9000 okr. i tu šaltat, pa onda recite da nije brutalna  :bzvz:
Naravno da nije kao motori od 150-200 KS ..al u 100 KS i isto toliki okretni moment.. ide ono..baš baš
:thumbup: :gimme5:

gogs

 :bzvz: nitko nije rekao da je slaba  :tongue:   ....nego da nije brutalna.

Brutalno je kad čupa ruke iz ramena, a ja lepršam  :smijeh:


MALO KASNIJE:
....ovako nekako:


Martin

Citat: gogs  u Listopad 31, 2019, 22:06:39
:bzvz: nitko nije rekao da je slaba  :tongue:   ....nego da nije brutalna.

Brutalno je kad čupa ruke iz ramena, a ja lepršam  :smijeh:


MALO KASNIJE:
....ovako nekako:


ne kužim (možda zato što sam izBosnee)

jel ovaj tvoj od "MALO KASNIJE", udario u nešto ili je naglo krenuo u rikverac  :-\

:misli: možda ovaj ima rikverac  ;)

logično bi bilo da leti na leđa ako čupa ruke iz ramena....ne znam, možda Beli može bolje to objasniti  :ooda:


:snow: :snow: :ebudale:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Bobi

Citat: iviccaa  u Listopad 31, 2019, 17:18:59
A ne znam sto je sad to sve cudno, Suzuki je relativno mala firma koja nema puno para za nove dizajnere i tehnologiju.

13 miliona motocikala prodanih 2012-2017 godina nije bas mala firma  ;)

jessy

I zadnji dizajner dao otkaz u Suzukiju :-\

fatboy