Strom 650 vs. TDM 900

Autor Čox, Prosinac 18, 2017, 20:40:00

« natrag - naprijed »

Čox

Na motori.hr mi lik tvrdi kako je tdm daleko bolji i vozniji motor od Stroma. Poslje gsx-a 1100f iz '93. TDM mi je stvarno bio kao biciklo i puno upravljiviji i lakši za vozit tako da sam mislio da je tu negdje u rangu sa Stromom. 3 godine sam ga vozio ali nikad se "skroz sprijateljio" s njim, uvijek sa nekom dozom nesigurnosti u zavoj, dosta dobro i brzo ali nije to to. I sad kad sam Varadera uzeo...prvi kilometri su me odmah na Stroma podsjetili...rekoh sam sebi: jebo te tdm...ovo je čudo!! Ponaša se jako slično, ako ne i isto, kao Strom...agilniji, mekši u svakom pogledu, od rada mašine do ovjesa.... ne znam, 200 km sam tek s njim napravio, a ko da ga cijeli život vozim. Vidjet ćemo kad zatopli, kad krenemo do Karlobaga ili sl.
Da tdm bolji od stroma  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

fatboy

Varadero je udoban za ispizdit!  :thumbup: :thumbup:

Čox

i mali Strom je...pogotovo sa sjedalom od velikog

agolac

Citat: Čox  u Prosinac 18, 2017, 20:57:00
i mali Strom je...pogotovo sa sjedalom od velikog

A tek veliki strom.  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Jedan moj prijatelj i jedan poznanik su se rasuli u zavoju sa tdm-om. Niti jedan ne zna zašto i kako se to dogodilo.
Obojica su vozili motore prije tdm-a, nije im to bio prvi veći motor, bili su iskusni. Prijatelj mi je bio 3 dana u komi i jedno 3 mjeseca u bolnici uz 3-4 operacije, jedva se izvukao. Poznanik je isto završio u bolnici uz slomljenu ključnu kost, par rebara i  nešto u ramenu. Kasnije je opet morao na operaciju ključne kosti jer nije dobro zarasla.
Zato nemam povjerenja u taj motor :-\


tibertov

Mozda su imali čelostonke...

joze

Strom je super motor al Varaderu nemere dodat vode [emoji481]

agolac

Citat: joze  u Prosinac 18, 2017, 21:11:09
Strom je super motor al Varaderu nemere dodat vode [emoji481]

Moš mislit :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: tibertov  u Prosinac 18, 2017, 21:10:32
Mozda su imali čelostonke...

Ovaj poznanik je kupio novog i imao je možda 7 tkm. Ovaj prijateljev je imao 30-tak tkm na satu i on redovito pazi na gume, ne vjerujem da su bile loše.

joze


Ponti

Citat: joze  u Prosinac 18, 2017, 21:11:09
Strom je super motor al Varaderu nemere dodat vode [emoji481]

To ćemo vidjeti kada budemo zajedno negdje  :)

agolac

Citat: Ponti  u Prosinac 18, 2017, 21:12:26
Ovaj poznanik je kupio novog i imao je možda 7 tkm. Ovaj prijateljev je imao 30-tak tkm na satu i on redovito pazi na gume, ne vjerujem da su bile loše.

Kažeš, bolje da se drže violina i sintisajzera  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Prosinac 18, 2017, 21:13:34
Kažeš, bolje da se drže violina i sintisajzera  :buahaha:

Ne znam, imaju i dobrih motora npr. fjr, onaj stari XT500, to je nepoderivo .... ali danas me najviše kod njih muči hrđa. Jednom ovdje je cijela žbičana felga zahrđala u par mjeseci, to vidjeti je bilo strašno. I to još u garaži. Pod garancijom, koju naravno nisu priznali.

joze

Citat: Ponti  u Prosinac 18, 2017, 21:12:58
To ćemo vidjeti kada budemo zajedno negdje  :)
Somara je nešto drugo...al svejedno mislim da me nemereš pratit [emoji6]

Ponti

Citat: joze  u Prosinac 18, 2017, 21:53:45
Somara je nešto drugo...al svejedno mislim da me nemereš pratit [emoji6]

Ako nigdje drugdje, operem te u bosanskom tunelu bez rasvjete  :)