Pouzdanost motocikala

Autor Mrki, Veljača 20, 2018, 18:43:21

« natrag - naprijed »

Patak


Ćoso

U 3 godine se puno toga poboljšalo. Zanimao bi me noviji test

Ponti


agolac

Ovo je već bilo na forumu, Mrki ne pratiš na satu  :smijeh:
To sam ja krknuo na BMW threadu kad sam spominjao failure rate pa su se bemvejaši uskomešali  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Evo sad ćemo svi prodat...neš ti rezultata :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:16:07
Evo sad ćemo svi prodat...neš ti rezultata :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Pa, da ... rezultat je ustvari super, samo svaki drugi je problematičan, a svi misle da je baš svaki problematičan :buahaha: :buahaha:

Mrki

Citat: agolac  u Veljača 20, 2018, 19:06:59
Ovo je već bilo na forumu, Mrki ne pratiš na satu  :smijeh:
To sam ja krknuo na BMW threadu kad sam spominjao failure rate pa su se bemvejaši uskomešali  :buahaha:
Znam da je bilo nešto.. ali eto možemo imati temu pa stavljati sve što nađemo na tu temu ovdje ;)
Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 19:17:54
Pa, da ... rezultat je ustvari super, samo svaki drugi je problematičan, a svi misle da je baš svaki problematičan :buahaha: :buahaha:
:D :D

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 19:17:54
Pa, da ... rezultat je ustvari super, samo svaki drugi je problematičan, a svi misle da je baš svaki problematičan :buahaha: :buahaha:
Ja znam da moj nije, za ostale me libo tuki :ooda:

agolac

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:33:14
Ja znam da moj nije, za ostale me libo tuki :ooda:

Hoćeš reći, "nije još"  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:33:14
Ja znam da moj nije, za ostale me libo tuki :ooda:

Ako gledamo postotke od dva advenčera zračnjaka na ovom forumu ili tvoj ili Tibijev ne valja  :buahaha: :buahaha:

fatboy

Bitno da je cijeli svijet sto kupuje BMW i druge brandove glup...pametni su samo ovi sa japancima...mos mislit... :-X

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 19:48:43
Bitno da je cijeli svijet sto kupuje BMW i druge brandove glup...pametni su samo ovi sa japancima...mos mislit... :-X

A i ti si izgleda cijepljen protiv zajebancije  :-*

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: