Pouzdanost motocikala

Autor Mrki, Veljača 20, 2018, 18:43:21

« natrag - naprijed »

Ćoso

Suki, Mrki...sada je trenutak da napišete nešto "sočno" (dok su još vrući)

Ćoso

Nego, prodajem Highway Pegs (na drugom forumu sam ih već prodao )

Bagy

Citat: Ćoso  u Veljača 20, 2018, 21:42:36
Nego, prodajem Highway Pegs (na drugom forumu sam ih već prodao )

Jel.u kompletu s Usb utičnicom?  :)
mob: 095/573-6874

Ćoso


Josip-Sepp

dakle, kolko sam ja uspio skužiti
bemvej je ko lidija bačić,al sa sifilisom..........sranje je poprilično al svi bi je ipak maznuli

znaš da te čeka pizdarija al ipak bi ga(ju) htio  :thumbup:

da ja imam para za g-es-a ja bi stalno u japankama išao na posao i kurčio se okolo sa sunčanim naočalama na vrh glave, kacigu nebi stavljao tako da me ljudi prepoznaju, možda bi si čak priuštio i naljepnice jegermajster i kenvud na koferu
klinci bi imali moju sliku kao skrinsejver na mobitelu  :ooda:

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 20, 2018, 22:22:20
dakle, kolko sam ja uspio skužiti
bemvej je ko lidija bačić,al sa sifilisom..........sranje je poprilično al svi bi je ipak maznuli

znaš da te čeka pizdarija al ipak bi ga(ju) htio  :thumbup:

..e ovo je definicija da se tema mere komotno zaključat  :buahaha: ..svaka čast seepe  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 22:49:04
..e ovo je definicija da se tema mere komotno zaključat  :buahaha: ..svaka čast seepe  :thumbup:
Prvo treba "maznuti Lidiju" (kada smo već dobili i radno ime ), pa tek onda treba komentirati i zaključavati.
I komentar o sifilisu trebaju dati oni koji su je "maznuli", a ne oni koji o njoj ne znaju ništa već samo iz prikrajka maštaju o njoj (koliko god šutili o tome ). Pogledajte slike Lidije prije 7-8 godina i pogledajte ih sada i vidjeti ćete da je ona poradila na sebi (i svom "zdravlju" )


Nego, o čemu se ono radi o ovoj temi?

zorro

Citat: Ćoso  u Veljača 21, 2018, 06:51:59

Nego, o čemu se ono radi o ovoj temi?
..pa o tome koliko je pouzdano kresnuti Lidiju s obzirom na rizik spolnih bolesti  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


keko

Citat: zorro  u Veljača 21, 2018, 07:18:46
..pa o tome koliko je pouzdano kresnuti Lidiju s obzirom na rizik spolnih bolesti  :huh:
:buahaha: luđak  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

..još ja kontam  :misli: ..kak to da mene niko ne "prči" za moju Alf...ovaaaj..Apriliu  :smijeh: ..kad gle čuda..ona ni nije na spisku   :) ..što bi dakle značilo ...šta  :huh:   :-*
:tongue: :butt:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 20, 2018, 22:22:20
dakle, kolko sam ja uspio skužiti
bemvej je ko lidija bačić,al sa sifilisom..........sranje je poprilično al svi bi je ipak maznuli

znaš da te čeka pizdarija al ipak bi ga(ju) htio 

da ja imam para za g-es-a ja bi stalno u japankama išao na posao i kurčio se okolo sa sunčanim naočalama na vrh glave, kacigu nebi stavljao tako da me ljudi prepoznaju, možda bi si čak priuštio i naljepnice jegermajster i kenvud na koferu
klinci bi imali moju sliku kao skrinsejver na mobitelu  :ooda:
A ono skoro..

Recimo ja bi maznio Lidiju ali BMW ne bi nikada kupio.. jel u tom cjenovnom razredu samo je jedan motor najbolji.. Tiger 1200.. :ooda:

Toni

Ja gledan danasnje motore i iskren da buden gledan da mi je motor lip. Svasta sam vozija i sve mi brzo dopizdi a kad je motor lipi lipo jos da se vozi onda coviku bude gust imat isti. Ja bi iskreno volija da nađem nesto da minje bas ono super ali sve sta se meni sviđa kosta u pizdu materinu. Trenutni hit mi je Multistrada. Onako u crvenoj boji. Uzivo je bolja nego na slikama. Jedina mana joj je cina od 30k €. Ne mos uzet onu jeftiniju dok ima ona skuplja i bolja. I aj sad da i kupin kad znan da ce mi dopizdit nakon 4 godine. Imate li vi ovakvih problema??
Nije mi nista.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

 :P
Citat: zorro  u Veljača 21, 2018, 08:19:00
..ja NE  :smijeh:
Nisan tija bit bahat nego da imate love da li se vezete uz nesto ili van dopizdi bez obzira sta je bilo naj na pocetku?
Nije mi nista.