Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Mrki  u Prosinac 06, 2018, 17:24:34
Što kraći i što deblji (ovo drugo je malo teže znati, jel debela samo izolacija ili i žica ispod)..
:) Preporučam barem 50 ako ne i 75 kvadrata! A ni to nekada ne pomaže!  :huh:

fatboy

Citat: Mrki  u Prosinac 06, 2018, 17:24:34
Što kraći i što deblji (ovo drugo je malo teže znati, jel debela samo izolacija ili i žica ispod)..

Hm...ispadam idealan... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: Mrki  u Prosinac 06, 2018, 17:24:34
Što kraći i što deblji (ovo drugo je malo teže znati, jel debela samo izolacija ili i žica ispod)..
O Bože ovo je uzelo maha  :smijeh:

damjandugi

Ako nekome treba.
Cijena više nego povoljna---100 eura
Free map and traffic.

https://buy.garmin.com/sl-SI/SI/p/551975#overview

gogs

Ova opcija "traffic" je najveći izum tamo još od kotača, vatre ili muzeja  :)

Sad u utorak sam zaglavio u nekim radovima u centru Budimpešte i ni vamo ni tamo. Sjetim se da imam tu opciju na Sygicu, upalim...i izvuče me nekim uličicama po centru pa na neki drugi most i bris iz grada za tili čas. Inače bi i sad još bio tamo  :-\

fatboy

Citat: gogs  u Prosinac 13, 2018, 17:50:04
Ova opcija "traffic" je najveći izum tamo još od kotača, vatre ili muzeja  :)

Sad u utorak sam zaglavio u nekim radovima u centru Budimpešte i ni vamo ni tamo. Sjetim se da imam tu opciju na Sygicu, upalim...i izvuče me nekim uličicama po centru pa na neki drugi most i bris iz grada za tili čas. Inače bi i sad još bio tamo  :-\

Pa šta si se izvlačio, ako radovi nisu gotovi?!? Vrati se nazad i primi se lopate!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Ćoso

Citat: fatboy  u Prosinac 13, 2018, 17:57:29
Pa šta si se izvlačio, ako radovi nisu gotovi?!? Vrati se nazad i primi se lopate!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gogs

Citat: fatboy  u Prosinac 13, 2018, 17:57:29
Pa šta si se izvlačio, ako radovi nisu gotovi?!? Vrati se nazad i primi se lopate!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

:tongue: :samaranje:

fatboy

ja dobivam batine, a on se izvuko?! Lastane, nije ovo normalno... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zorro

el ima ta opcija na onom premiumu za 19 €  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Prosinac 13, 2018, 20:04:04
el ima ta opcija na onom premiumu za 19 €  :huh:

Hmmm......mislim da ne. Ja sam to 3-4 puta kupovao. Svaku puta kad je bila neka akcija. Prvo EU, pa traffic pa real view (to je glupost) i na kraju World. Mislim da sam traffic platio cca 5-6-7 eura.

zorro

Citat: gogs  u Prosinac 13, 2018, 21:49:11
Hmmm......mislim da ne. Ja sam to 3-4 puta kupovao. Svaku puta kad je bila neka akcija. Prvo EU, pa traffic pa real view (to je glupost) i na kraju World. Mislim da sam traffic platio cca 5-6-7 eura.
:thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

....a i uz taj traffic super mi je stvar i radar.  Sad čim idem negdje van grada upalim da radi negdje u podlozi s svim ugašenim zvukovima osim radara. Kad čujem peeeep mam na kočnicu i sve 5  :) 
To mi je uštedilo već vreću para.

damjandugi

Stigao Garmin iz Engleske.

Saxi

Lepo izgleda, javi kako radi, i dal si uspeo da pronađeš sebe [emoji39]