Nosač za navigaciju ili mobitel

Autor mtoni, Srpanj 15, 2020, 20:56:53

« natrag - naprijed »

mtoni

Danas složio nosač za mobitel (koji mi služi i kao navigacija) jeftina kombinacija uradi sam  :)   cijev je 14 cm dugačka (našao u firmi otpis stolice) na svakom kraju s unutarnje strane probušio fi6 rupu 1 cm od ruba ,Uvukao šarafe unutar cijevi i začepio sa plastičnim čepovima koje sam malo zarezao jer lupa u šaraf s kojim je učvršćeno . Ako nekome pomognem bilo bi mi drago
. svima ljep pozdrav  :beer:
Zagreb
V-STROM DL650 2004

Bagy

mob: 095/573-6874

Danijel 23


Saxi

Odlična fora, samo mislim da je suviše nisko za kačenje mobilnog, prekrivaće ti satove

zorro

Na taj nosac obvezno s onom gumom zakaci rubove mobitela jerbo ces ga traziti po cesti kao i ja..nikad ga nisam nasao
Ima takav nosac ali s gumenim hvataljkama i on je ok..ovo je sranje jer su ti pipci premali i mob. ispadne sam tak ak se ne ucvrsti tom gumom
Ili mos i sam na te metelne hvataljke nesto improvizirat..pofotkak cu ti sutra svoj

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Da, obavezno neko dodatno osiguranje...ja isto svog starog 2 mjeseca nisam nikad našao :samaranje:

mtoni

To sam dobio s motorom pri kupnji ,samo što je bilo montirano na volan a to mi je bilo jako nisko (skroz na rezervaru) .Vide se satovi taman ništa ne pokriva , a nešto za osiguranja bi trebalo iako je odradio par tura po 400 - 500 km i drži se ;)
Zagreb
V-STROM DL650 2004

Osy

Citat: mtoni  u Srpanj 16, 2020, 07:41:37
To sam dobio s motorom pri kupnji ,samo što je bilo montirano na volan a to mi je bilo jako nisko (skroz na rezervaru) .Vide se satovi taman ništa ne pokriva , a nešto za osiguranja bi trebalo iako je odradio par tura po 400 - 500 km i drži se ;)
Nikad ne reci nikad, ili nikad nije kasno...kad mi se to dogodilo, negdje poslije Karlovca, ne da sam popizdio, nego mi usralo lijepo putovanje i cijelim putem sam, sam sebi cantro kako sam glup šta ga nisam makar imao na punjaču :bzvz:

HAL

Ja sam svoj nosač kombinirao sa Ram mount-ovim prihvatom ali na poziciji ispod vizira ima puno vibracija koje čak ni on nije uspio riješiti, tako da sad razmišljam o povratu na guvernal.,

jeeves



Citat: Osy  u Srpanj 16, 2020, 07:52:42
Nikad ne reci nikad, ili nikad nije kasno...kad mi se to dogodilo, negdje poslije Karlovca, ne da sam popizdio, nego mi usralo lijepo putovanje i cijelim putem sam, sam sebi cantro kako sam glup šta ga nisam makar imao na punjaču :bzvz:

Meni je ostao na punjaču kad smo krenuli kući sa susreta na Žumberku. Nemam pojma koliko dugo je visio.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zorro

Citat: Osy  u Srpanj 16, 2020, 06:59:38
Da, obavezno neko dodatno osiguranje...ja isto svog starog 2 mjeseca nisam nikad našao :samaranje:
A dobro..ti si imao bas ono kinesko plasticno sranje.
Ovaj nosac je aluminijski ..taj nece puknut al se od vibracija popusti vijak sto steze mob..a hvataljke male..ispada mobite ko iz Marine

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: jeeves  u Srpanj 16, 2020, 09:39:04

Meni je ostao na punjaču kad smo krenuli kući sa susreta na Žumberku. Nemam pojma koliko dugo je visio.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
:thumbup: