UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

munja


fatboy


munja


zubakis

Daklem...
Da nebi ispalo kako dalmoši ništa ne rade, evo par novosti. Radimo, radimo...kupamo se, vozimo se, kupili smo brod, prodali smo jednog BMW-a, pokušavamo i ostale prodat al niko neće, otvorili podružnicu u Njemčiji......
E da, onda smo se sitili između svega ovoga da smo obećali neko druženje, pa smo na brzinu sklepali neki plan, ako ga možemo nazvat tako. Prvi sastanak pod radnim imenom "ništa nesmi da nas iznenadi" je bija odgođen zbog kiše, tako da smo drugi održali u prostorijama vocapa.
E pa vako:

Znamo datum, al da ponovin... 18,19,20.05.2018.
Planinarski dom Sv. Jakov Vrdovo (1001 mnv)
Za vonabijiće 43.859078, 16.639323
To spada pod misto Donji Bitelić. Nije nam jasno zašto Donji kad se nalazi poviše Gornjeg Bitelića.  :misli:.

NU


Znači dolazite u misto Hrvace, di se počinjete penjat prema Vrdovu.

Za one iz smjera Splita


Za one iz smjera Zagreb


Na samom križanju imate znak za Paragliding i bilo bi najbolje da pratite njega, ili putokaze za PD Sv. Jakov.


Na jednom dijelu na samom početku imate znak Vrdovo, e tu nemojte skrenit. Taj vodi na krivi dio Vrdova.  :)
Znači ovde ne desno, nego pravo pratiti znak PD Sv. Jakov. :-)


Ajmo dalje. I tako se vi vozite i vozite i nailazite na znak VAMO-TAMO. Vi idete VAMO. Ima logike zar ne ;-) Nemojte ić TAMO jer TAMO nema nikoga. VAMO je ekipa. E sad imate još malo.


Eto ga stigli ste.

E sad ostalo.

Zmija naravno ima. Mina kaže Međugas da nema. Ja mu ne virujen, al ja nisan mjerilo ja ponekad ne virujen ni sam sebi. :-)
Navodno da ima neke topovske dnevnike, ovaj pardon, minske karte, pa ko voli nek izvoli.
Ko voli šatorovat može, al ko ne voli kuća je dovoljno velika. Može se malo leć na pod, malo na stol, malo se stisnit. Na kraju krajeva ljudi smo nismo benvejaši :-) Lako se dogovorimo. Ponesite vriče za spavanje.
Signal za mobitel je slab. Poljubite svoje bolje polovice i recite im da se čujete i vidite u nedilju.

Jedan dio domaćina će bit gore u petak oko 13h. Brojeve telefona imate u imeniku foruma, ako se ocete javit i nac ranije negdi s nama odnosno s onim ko bude slobodan.

Smještaj, hrana i piće su besplatni, ali naplacujemo ulazak na planinu ;-).  Upad na planinu je 200 kn za sve. Spavaš li u šatoru ili na pamuku, doša si u petak ili subotu, svi plaćamo 200 kn. Kod dolaska se prijavljujete i plaćate Vedranu navedeni iznos. Tija san ja naplaćivat, ali iz nekog meni nepoznatog razloga ne daju mi radit sa parama. Kakve ima veze sta san leža 4 godine zbog oružane pljačke. Ja san svoj dug odradija :-(.

Rakije i ostali medicinski pripravci su dobrodošli. Svak nek ponese po vlastitom nahođenju.

Eto. Ako mate još kakva pitanja, nemojte ih postavljat jer imamo posla oko prodaje ovih bavarskih drla.
Ekipa samo dođite i zabavite se, jer dogodine možda baš vi budete imali svadbu ili godišnjicu mature, ili oboje... :smijeh:

Živio UMH










fatboy


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Lud si sto gradi Zubakis  :buahaha:
Molim da više ne pišete o ovom druženju, samo mi bacate sol na ranu  :'(
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zubakis

Citat: keko  u Svibanj 08, 2018, 20:23:50
Lud si sto gradi Zubakis  :buahaha:
Molim da više ne pišete o ovom druženju, samo mi bacate sol na ranu  :'(
Rekla bi moja mater, e moj Zubonja lako ti je bit lud, aj probaj bit pametan. Proba  san al ne ide. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Osy

Citat: keko  u Svibanj 08, 2018, 20:23:50
Lud si sto gradi Zubakis  :buahaha:
Molim da više ne pišete o ovom druženju, samo mi bacate sol na ranu  :'(
Ovu temu više ne otvaram...jebte se svi skupa :P
U Slavoniji bi se i datum minja, a ne ovako :tongue: :tongue: :tongue: Svejedno, lijep provod želim :thumbup:

jeeves

Citat: Osy  u Svibanj 08, 2018, 20:58:41
Ovu temu više ne otvaram...jebte se svi skupa :P
U Slavoniji bi se i datum minja, a ne ovako :tongue: :tongue: :tongue: Svejedno, lijep provod želim :thumbup:

Da si pravi kum naredio bi mladoženji da promjeni datum   :P

fatboy


Martin

 :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: plačem....rekao bi jedan slavonski otočanin  :-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

agolac

Citat: jeeves  u Svibanj 08, 2018, 21:16:14
Da si pravi kum naredio bi mladoženji da promjeni datum   :P

Da je pravi kum, preselio bi vjenčanje na UMH :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


zubakis