UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti

Već vidim da ću se izgubiti  :smijeh:

Nego kada krećete iz Splita, moj brod dolazi malo iza 9 u Split, pa da se ne bih izgubio najbolje je s vama  :)

zubakis

Citat: Ponti  u Svibanj 08, 2018, 21:42:35
Već vidim da ću se izgubiti  :smijeh:

Nego kada krećete iz Splita, moj brod dolazi malo iza 9 u Split, pa da se ne bih izgubio najbolje je s vama  :)
Okupljanje je u Tomića u BMW servisu. Ne moram ti objasnjavat zasto [emoji23] [emoji23]




Dogovorimo se [emoji106]

Ponti

Citat: zubakis  u Svibanj 08, 2018, 21:50:20
Okupljanje je u Tomića u BMW servisu. Ne moram ti objasnjavat zasto [emoji23] [emoji23]




Dogovorimo se [emoji106]

Ok... neka me neko skupi u trajektnoj luci, pa na kavu i onda juriš na Vlajland

Btw, ne znam gdje je Tomić, nemam tih problema :smijeh:

Gato

Citat: zubakis  u Svibanj 08, 2018, 21:50:20
Okupljanje je u Tomića u BMW servisu. Ne moram ti objasnjavat zasto [emoji23] [emoji23]


Ha jbg...daleko je od ST do planine, treba se priredit za toliki put.




:smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Svibanj 08, 2018, 21:54:23
Ok... neka me neko skupi u trajektnoj luci, pa na kavu i onda juriš na Vlajland

Btw, ne znam gdje je Tomić, nemam tih problema :smijeh:

Samo prati tragove.. :buahaha:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


Suki

...znači ide se za to neko Vrdovo, ali ne prate se putokazi za Vrdovo nego ideš kontra i samo skreneš VAMO i TAMO si. Super jednostavno :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso



Black Betty

Ako ne nađemo ,pričajte kako vam je bilo lipo....
Prepostavka je majka zajeba

Špoki

To roki, neka si nam rekao da se ide Vamo da se ne bi  netko zajebo, jel sve je jasno gdje je što i ti putokazi su vam zakon,prati paraglajding :smijeh:, pa što ćemo tamo raditi majke ti ga :buahaha: ak se netko sputi sa zmajem odma ravno preko Dinare do Jadrana :want: Svaka čast, radujem se susretu  :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zubakis

Citat: Špoki  u Svibanj 09, 2018, 07:18:37
To roki, neka si nam rekao da se ide Vamo da se ne bi  netko zajebo, jel sve je jasno gdje je što i ti putokazi su vam zakon,prati paraglajding :smijeh:, pa što ćemo tamo raditi majke ti ga :buahaha: ak se netko sputi sa zmajem odma ravno preko Dinare do Jadrana :want: Svaka čast, radujem se susretu  [emoji106]
Tako je Roky, nece nama niko govorit da idemo TAMO. VAMO je ekipa. I ti paraglajderi su pičke. Tu di se oni spuštaju mi smo jooooš visočije. [emoji15] [emoji15] [emoji23] [emoji23]

zubakis

Citat: Suki  u Svibanj 08, 2018, 22:55:56
...znači ide se za to neko Vrdovo, ali ne prate se putokazi za Vrdovo nego ideš kontra i samo skreneš VAMO i TAMO si. Super jednostavno :gimme5: [emoji106].
[emoji23] [emoji23] [emoji23]  to je to. Spavaš li mirno Garmine.... [emoji23] [emoji23]

fatboy