UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Ponti


Stjepko


Gato

Citat: the bond  u Svibanj 10, 2018, 11:37:20
može se , ja nedavno proša
s bosanske strane mala kučica, prođeš vrh pa onda naša malo veća.niko ništa nije pita, sve ok
pogled u nazad

Cesta za poželit.  :)

Citat: Ćoso  u Svibanj 10, 2018, 13:14:21
...možda će biti zauzeti asfaltiranjem  :smijeh:

:smijeh: :thumbup:


Gato

Citat: zubakis  u Svibanj 09, 2018, 07:44:38
[emoji23] [emoji23] [emoji23]  to je to. Spavaš li mirno Garmine.... [emoji23] [emoji23]

:bravo: Garmin je pičkin dim, nema do putokaza Vamo-Tamo.  :buahaha:

Gato

Citat: zubakis  u Svibanj 09, 2018, 09:07:30
Dan, dva?  :ebudale: :ebudale: Tamo paraglajdere traže po misec dana. Neki nisu nikad pronađeni... Tu se navodno nalazi takozvani "vlaški trokut", kažu seoski starosjedioci da je gori od bermudskog trokuta.  :huh:

Jbt, niste normalni, mene već sad stomak boli od smijeha, a još ni krenuli nismo :-\ :buahaha:.
Nije me bilo od prekjučer, a da citiram sve pizdarije od tada na koje bih volio odgovorit, bila bi puna stranica mojih postova.  :smijeh:
Već vidim da će to biti poprilično zahtijevan vikend. :)

jeeves

Citat: Black Betty  u Svibanj 10, 2018, 12:54:24
...oče'l bit neki dežurni telefonista na liniji....il bu svi pijani????
Bit će netko dežuran 100%, ali gore nema signala. Budi uporan.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

Ma Betty pošalješ poruku...ako ne prije onda u nedjelju ti se netko javi kada dođe u područje signala... :-\

Black Betty

Mi u subotu dižemo sidro pa čemo slušat tetu na navigaciji do Vamo-tamo,pa čemo vidjet di čemo završit  :smijeh: :buahaha: :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Stjepko

Do podne se možda ko i spusti do glavnog puta,a kasnije  :vino: :beer:  :puke:

jeeves

Ponesite bengalke, signalne rakete, zviždaljku i mesni narezak.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Branac

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 10, 2018, 00:42:49
Oj ti velki veziru i paso od osijeka sto korculom upravljas samo dodji u nase dvore dinarske sto ih vrdovskim zovemo da ti tepih prostremo da se strom ne izvrne ko onomad u karavani pa cijeli svijet vidje pa da te ugostimomo ko dostojna tituli i da ti niceg ne fali,ni ica ni pica kako dolikuje gostu tvoje velicine.i prijatelji tvoji nek dodju al nek kucu postuju pa ce proci ko i ti i kad odu nek glas pronose kako vlasi goste ugoste
ove dvore dinarske ko propusti, zažalit će  :'( , a ko pođe pričat će  :beer: :beer: :beer:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: Branac  u Svibanj 10, 2018, 15:14:12
  ove dvore dinarske ko propusti, zažalit će  :'( , a ko pođe pričat će  :beer: :beer: :beer:
Ja žalim već mjesec dana  :'(
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Svibanj 10, 2018, 18:13:12
Ja žalim već mjesec dana  :'(
..čitam sad na nekom portalu:
..zbog izvanredne situacije oko Agrokora i mailova pijane pure Dalićke..uključuju se u rad svi odvjetnički uredi u pronalaženju rješenja..najavljena manifestacija ugovorena 19.05 se odgađa  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Svibanj 10, 2018, 18:18:28
..čitam sad na nekom portalu:
..zbog izvanredne situacije oko Agrokora i mailova pijane pure Dalićke..uključuju se u rad svi odvjetnički uredi u pronalaženju rješenja..najavljena manifestacija ugovorena 19.05 se odgađa  :-\
Sam ti zajebaji pošten svijet  :P :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎