UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: jeeves  u Svibanj 14, 2018, 21:06:52
Pa što bi?
Upala ti zmija u juhu kad si bio mali?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



Nemam pojma, to je u mom bar kodu...na moju zalost...istina da ja svijet gledam crno inace ali gmizala su mi puno jaci crnjak...

ivica medjugas

Ma fat ne stras se kod doma nema ali dalje gori ima i to je normalno.a bize od buke i ljudi.to san ispita a i nece ti tribat nigdi ic.mina nema nigdi i to je siguro.
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Zmije doručkujem, s lavovima pijem kavu, s vukovima ručam, a spavati ću s medvjedima tamo negdje na Dinari :smijeh:

ivica medjugas

Evo prvog redara ,ponti imas cast vodit jedinicu osiguranja doma! Zasad si jedin član ti
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ćoso

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 22:29:33
Zmije doručkujem, s lavovima pijem kavu, s vukovima ručam, a spavati ću s medvjedima tamo negdje na Dinari :smijeh:
Ti si stvarno hrabar. Čak si i na putovanjima s vješticom [emoji23]

Ponti

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 14, 2018, 23:15:38
Evo prvog redara ,ponti imas cast vodit jedinicu osiguranja doma! Zasad si jedin član ti

E, jake jedinice ... ja sam samcast, ali nema problema, tako je bilo i u ratu pa sam navikao... ja sam njih stotinu  :buahaha:
Nego ...... da ponesem automatsku pušku?
Reci na vrijeme da ju stignem iskopati   :smijeh:

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 14, 2018, 23:20:33
Ti si stvarno hrabar. Čak si i na putovanjima s vješticom [emoji23]

Lako za putovanja, problem je krevet ... uvijek spavam kao indijanac s jednim okom otvorenim :smijeh:

ivica medjugas

Ponesi sve sta imas biće i partizana pa da to više rjesimo
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

tonciv666

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 23:23:36
Lako za putovanja, problem je krevet ... uvijek spavam kao indijanac s jednim okom otvorenim :smijeh:
Koji si ti luđak [emoji23][emoji23][emoji23]

ivica medjugas

Sad jedna ozbiljna obavijest!-svima koji imaju muda doc motoriman-u slucaju nevrimena,kise,krupe,sniga i ostalih radosti al samo u slucaju tog rjesit cemo zatvoreno kljucanu garazu u inace siguru selu bitelicu pa ce dalje bit prijevoz do doma konbijem il tovarom.dogovor vjerovatno sms porukama il dimnim signalima u datom trenutku.eto to mi je sad palo na pamet pa da odm prinesem na forum jer bi moga zaboravit
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Gato

Citat: Žandar  u Svibanj 14, 2018, 19:32:20
eeeeeeeeeeee....jedno glupo pitanjce...............ima li još mjesta.................ak triba zakamufliracu se u zmijicu .anakondu naravno pa ce rasteram te poskocice ,blaore ,sarke i sl. pa ce ondak mirnije da  :beer:

Drug moj prikobrdski, ti se taki dugačak i ne moš kamuflirat u ništa drugo nego u anakondu. :buahaha:
Nego, Fat, kad smo već kod anakonde, zamisli da i njih gore ima, pa da se ujutro probudiš ovako :smijeh::

fatboy

Gato, aj me podsjeti. Jesi ti ono sitniji od mene?  :misli:

bajki

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:17:32
Sve priznam, ali molim da se s tim niti ne šalite...bar ne prema meni. Panično se bojim zmija i bilo kakva opcija susreta, pa bila to i gumena zmija, za mene znači paniku i milion otkucaja srca.
Ako nekome takvo nešto pada na pamet, molim da bude siguran da sam umro. Preživim li, naplata neće biti ugodna i definitivno ne u skladu sa zakonom i razumom.
Imam jebenu fobiju i molim da je se ozbiljno shvati.

Znam da ćete terat zajebanciju, ali me dovoljno i znate da neću šta ovakvo pisati bez veze. Jebi ga, tako je, kako je.


Fat, u potpunosti te razumijem. I moja žena se isto tako panično boji zmija, ako vidi sliku zmije u novinama, više neće da čita te novine!

Black Betty

....ja imam fobiju da ču doč i da nikiog ne bude tamo,jednput mi se to desilo,fino došao na dogovoreno misto i čorak  :misli: :moto2: :huh:
Prepostavka je majka zajeba