UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

tonciv666


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Usput, sad na povratku, ja i Vego mjerili jedno tankanje (300 km). Od toga pola autoput (brzina 150-160 km/h), druga polovica živahna vožnja po magistrali. DL650=5.9 l/100km. DL1K=6.1 l/100 km  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


Martin

Stigao sretno i zadovoljno....  ;)

ustvari sve sam Vam rekao jutros, sjebali ste ni pola smjene u petak i radnu subotu  :tongue: :tongue:

















:smijeh: :smijeh: :butt: :butt:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Stipe

Ja stigao. Istrijani jos samo sat vremena i doma su. [emoji41]

Poslano po poštaru.


zizu

Evo i mi stigli kuci....bilo je super.....hvala domacinima na svemu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


fatboy

Bećari bilo je bas kako treba!  :thumbup:

Organizatofi su bili organiziraniji nego misle, klopa i cuga na nivou, smijeha odsvakud, a bogami i vjetra i zime, al s obzirom di smo bili...za ocekivat je bilo...  :)

I jos jedna sitnica domacinima, ako kalkulacija troska nije bila dobra i stogod fali, recite koliko i gdje uplatit, pa da se to rijesi. S obzirom na bogatu izvedbu, lako se moglo promasit... ;)

Black Betty

 :vino: stiga doma,fala na svemu,bilo prolazno,(falija mi je dnevnik),a za ostalo moj veliki naklon(jbg naklon ne more bit velik jer nisam ni ja velik).organizatorima čista petica i veliko fala. :vino:
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 20, 2018, 18:18:58
Bećari bilo je bas kako treba!  :thumbup:

Organizatofi su bili organiziraniji nego misle, klopa i cuga na nivou, smijeha odsvakud, a bogami i vjetra i zime, al s obzirom di smo bili...za ocekivat je bilo...  :)

I jos jedna sitnica domacinima, ako kalkulacija troska nije bila dobra i stogod fali, recite koliko i gdje uplatit, pa da se to rijesi. S obzirom na bogatu izvedbu, lako se moglo promasit... ;)

Bome ..... koliko smo žderali i cugali, moglo bi im faliti  :smijeh:
Inače, neka se zna ....domaćini su plaćali po 300 kn, a mi gosti po 200 .... dečki svaka čast  :thumbup: :thumbup:

Tyson

Pozdrav svima, evo i ja stigao doma. Veliko hvala organizatorima na svemu. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Tyson  u Svibanj 20, 2018, 18:37:11
Pozdrav svima, evo i ja stigao doma. Veliko hvala organizatorima na svemu. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ja sam mislio da si ti jos gore i jedeš?!  :belj:

zubakis

Citat: fatboy  u Svibanj 20, 2018, 18:18:58
Bećari bilo je bas kako treba!  [emoji106]

Organizatofi su bili organiziraniji nego misle, klopa i cuga na nivou, smijeha odsvakud, a bogami i vjetra i zime, al s obzirom di smo bili...za ocekivat je bilo...  :)

I jos jedna sitnica domacinima, ako kalkulacija troska nije bila dobra i stogod fali, recite koliko i gdje uplatit, pa da se to rijesi. S obzirom na bogatu izvedbu, lako se moglo promasit... ;)
Hvala Fat, sve je pod kontrolom. U + smo. [emoji106]
Sinoc mi je bilo brutalno. Napivali smo se i nasmijali kvalitetno.