UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

zubakis



Citat: zorro  u Svibanj 20, 2018, 21:33:16
..sve vas voljem  :-* ..a Zubakis...to je car..bog..šta bog..alah  ..  :)
..svima  :klanjase: :klanjase: :klanjase: :klanjase:  :klanjase:  na kub
Ja san samo jedan obican partizan [emoji23]

Joke

Citat: Ponti  u Svibanj 20, 2018, 21:30:47
Soba je bila okupirana slijedećim ljudima: Kapetan Joke, Munja, Fatboy, Žandar, Vedran i moja malenkost. Kaže Munja da smo svi, apsolutno svi hrkali ... ja nisam čuo nikoga  :)
Razbojnice lazes, Ja nisam cuo sebe da hrcem ali se slazem sa Munjom da ste svi ostali hrkali.
Jedino ja nisam hrkao  :belj:
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

Ćoso



Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

I mi dosli doma poslije 20 h, vjerovatno medu zadnjima
opet  :)
Šta re reći, koju poruku poslati
Sve vas volim
Baš mi je trebalo ovo
Domaćini moji Vi ste legende
Vidimo se opet

zander

I posmatraci sa strane uzivaju u vasem pohodu zmijama na noge  :ooda: Fantasticno ste organizovali i sproveli u delo sve sto je najavljeno, :bravo: ucesnici bili sretni i zadovoljni,  :) siti i napiti, nahrkali se za medalju....

Dakle svaka cast svima a ostalima koji nisu bili ostaje da zale za ovakvim dogadjajem!!!! Tu mislim pre svega na sebe. :'(

:thumbup:

P.S. Zmija je bilo ili nije? Fat me je zabrinuo svojim strahom ali na svim fotkama se smeje!!!!  Meni extra drago ako je sreca bila jaca od straha....a valjda ste sve zmije sacuvali od njega :buahaha:

i da....jesu one dugacke umotane kobasice stvarno kobasice ili....????? :ooda: :buahaha: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare


Ponti

Citat: zander  u Svibanj 20, 2018, 22:35:11
I posmatraci sa strane uzivaju u vasem pohodu zmijama na noge  :ooda: Fantasticno ste organizovali i sproveli u delo sve sto je najavljeno, :bravo: ucesnici bili sretni i zadovoljni,  :) siti i napiti, nahrkali se za medalju....

Dakle svaka cast svima a ostalima koji nisu bili ostaje da zale za ovakvim dogadjajem!!!! Tu mislim pre svega na sebe. :'(

:thumbup:

P.S. Zmija je bilo ili nije? Fat me je zabrinuo svojim strahom ali na svim fotkama se smeje!!!!  Meni extra drago ako je sreca bila jaca od straha....a valjda ste sve zmije sacuvali od njega :buahaha:

Kakve zmije, bilo je tako hladno da su medvjedi još u dubokom snu.
A ako je tamo nekada i bilo zmija, vjeruj mi da su emigrirale u Afriku. :buahaha:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

A vidi veseli faca na slici.....hvala svima na posjeti, nemojte nam sta zamjerati ipak je prvo jubilarno okupljanje tako da nam nije bilo lako.mislim da ako bude dogodine da to vec mozemo zvat i godišnjica umh okupljanja! Živi i veseli bili pa si opet budemo pili i jili!
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Suki

Slavonci se svi najedeni, napijeni, sretni i prašnjavi vratili doma :gimme5: :ooda:.

Druženje je bilo fenomenalno :-*  :thumbup:. Hvala organizatorima na svemu :gimme5: :thumbup:.

Definitivno vikend za pamćenje :ooda: :beer:.
:moto2:

098 9232180

bajki

Hvala organizatorima na svemu, stvarno su se dobrano potrudili! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Meni je bilo predobro! Tko nije bio nek mu bude žao! :) :) :)