UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Njih 4 mogu i kombijem...jeftinije im je do Bugarske... :bzvz:

agolac

Haha, a baš vam je dosadno pa vatru još polijevate i
benzinom  :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Joke

Citat: zubakis  u Svibanj 21, 2018, 19:55:00
Evo tema na srednjaku kako san i obeca.
Nu ljubitelji vstromova a svi se okupili oko benveja. Bice pala oklada kad ce kardan blokat😳
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Pogledao sam temu o ovom događaju i na starom forumu, razumem Ibovu primedbu da je i tamo trebalo objaviti poziv za tulum i zabavu pa ko hoće nek izvoli, ko neće daleko mu lepa kuća, ja da sam uspeo došao bih sigurno ali pošto nisam gledam fotke i radujem se iz trećeg reda [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 21, 2018, 22:53:08
Pogledao sam temu o ovom događaju i na starom forumu, razumem Ibovu primedbu da je i tamo trebalo objaviti poziv za tulum i zabavu pa ko hoće nek izvoli, ko neće daleko mu lepa kuća, ja da sam uspeo došao bih sigurno ali pošto nisam gledam fotke i radujem se iz trećeg reda [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Šta bi se ib pomirio  :buahaha:

ivica medjugas

Prvo triba uzet u obzir da smo se na ovom forumu napunili do čepa u par dana tako da su i neki spavali na neočekivanim mistima al je prošlo sve ok .da je bilo stavljeno tamo da se organizira a da smo već puni opet bi svatili ko provokaciju.ko je bio vidio je da je ovo plafon ljudi sto se moze primiti a da sve štima pa čak i sa motorima navečer ko u trajeku
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Gato

Ekipa, s malim zakašnjenjem (trebalo je vremena da malo nadođem ;)) HVALA na svemu, a prije svega na odličnom druženju. :)
Ukratko: lipo bilo, što prije se ponovilo! :thumbup:

zorro

Citat: Saxi  u Svibanj 21, 2018, 22:53:08
Pogledao sam temu o ovom događaju i na starom forumu, razumem Ibovu primedbu da je i tamo trebalo objaviti poziv za tulum i zabavu pa ko hoće nek izvoli, ko neće daleko mu lepa kuća, ja da sam uspeo došao bih sigurno ali pošto nisam gledam fotke i radujem se iz trećeg reda [emoji16]

drug Saxi..ti si ljudina i pol  :klanjase:
..al tog šupka IB-a  ko jebe  :finger:  :puke:
.. on je i danas napisao da se na tom njegovom forumu organizira Bugarska..ok  :thumbup:  ..sad kad prođe i ta Bugarska..onda će valjda on i njegova potrčkala uvidjeti di je PRAVO MJESTO  :P
..nek se napuše i crknu od zavisti   :bzvz:   
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 21, 2018, 23:22:13
Prvo triba uzet u obzir da smo se na ovom forumu napunili do čepa u par dana tako da su i neki spavali na neočekivanim mistima al je prošlo sve ok .da je bilo stavljeno tamo da se organizira a da smo već puni opet bi svatili ko provokaciju.ko je bio vidio je da je ovo plafon ljudi sto se moze primiti a da sve štima pa čak i sa motorima navečer ko u trajeku

Na godinu sredi dva planinarska doma i dvije pomoćne kuće, ali da je sve jedno do drugog  :)

ivica medjugas

Mos mislit,doves cemo 25 kampkucica iz kampa u zivigoscu i iznajmit konobare i kuvare iz hotel lava,dovest autobus zena lakog morala i asvaltirat put.vec smo rezervirali cjelokupnu berbu u zlatan otoka,pivat ce sandra afrika ma ko ona bila,stado janjaca je na ispasi samo da se udovolji paši.i da radi se garaža za 80 motora.kupili smo kamion ljeka protiv hrkanja a tomo sprema zalihe.nema da nema :novac:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

joze

Idemo ja i IB privatnim eroplanom za tu Bugarsku [emoji123][emoji123][emoji123]

Dinko


I ja malo kasnim ali Gogs nas ubi sa 35 km makadama pa još nadolazim  :smijeh: (Gogs  :-* )

Svaka čast organizatorima na svemu - bilo je vrhunski!! Prava ste ekipa i odlično organizirani   :klanjase:

Baš mi je bilo drago vidjeti vas sve opet!!

I da - kardan je, nasreću, izdržao  :smijeh:

Suki

Citat: Dinko  u Svibanj 22, 2018, 00:53:38
I ja malo kasnim ali Gogs nas ubi sa 35 km makadama pa još nadolazim  :smijeh: (Gogs  :-* )

Svaka čast organizatorima na svemu - bilo je vrhunski!! Prava ste ekipa i odlično organizirani   :klanjase:

Baš mi je bilo drago vidjeti vas sve opet!!

I da - kardan je, nasreću, izdržao  :smijeh:
...di ste našli tih 35 km makadama?! Otkrij lokaciju :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Ak se ne varam IB je prekrstio temu...... nije mogo izdržat . :misli: