[2017] ALPINITIS

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2017, 05:24:31

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Osy  u Kolovoz 03, 2017, 11:56:22
Potpisujem :thumbup:
Stari moj, a prosle godine si rekao da smo fine guze svi koji se vozamo van HR   :)
:beer:

zorro

Citat: zare  u Kolovoz 03, 2017, 13:24:53
Stari moj, a prosle godine si rekao da smo fine guze svi koji se vozamo van HR   :)
:beer:
Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 09:59:43
:bravo:   što volim kada ljudi uživaju  :thumbup: :gimme5:
Citat: Osy  u Kolovoz 03, 2017, 11:56:22
Potpisujem :thumbup:

..znači čovjeku je drago što ljudi uživaju  :thumbup: ..pa bilo to u dvorišću il na drugom kraju svijeta ..nema to veze što su oni van HR..glede toga vjerujem da kolegstvo i dalje ima isto mišljenje ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

JZ

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 13:28:07
..znači čovjeku je drago što ljudi uživaju  :thumbup: ..pa bilo to u dvorišću il na drugom kraju svijeta ..nema to veze što su oni van HR..glede toga vjerujem da kolegstvo i dalje ima isto mišljenje ;)

Ima moj k....   Tako je kenjo za GSa ...fine guze koje ga voze..on bi to kasko osiguro..bla,bla....

Cek samo da proda jos jednu kucu pas viditi di ce ici... :)
Kupujem polovnu kacigu

vedran


gianni

Ekipica cmok cmok :bravo:
btw ovakav kombi kupujem za pemziju :thumbup:

Peco

Lipo ekipo. Gustajte


Sent from my iPhone using Tapatalk

JZ

Citat: Ćoso  u Kolovoz 03, 2017, 12:19:31
...koju poruku poslati...kome...

Ovo je nesto najbolje sto sam video u zadnjih 30 dana...kakva idila....sta znaci sunce...mmmmmm... :bravo: :beer: :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Osy

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 13:28:07
..znači čovjeku je drago što ljudi uživaju  :thumbup: ..pa bilo to u dvorišću il na drugom kraju svijeta ..nema to veze što su oni van HR..glede toga vjerujem da kolegstvo i dalje ima isto mišljenje ;)
Apsolutno, Zare, ja još nisam obišao pola toga što ima u Hrvatskoj i okolnim zemljama za vidjet, ali to ne znači da ne bi sutra volio pohoditi Alpe
A isto tako veselim se uspjehu svakom od vas i oduvijek sam takav, čista pozitiva...
Ti ĐejZi nemoj njatke :tongue:

JZ

Citat: Osy  u Kolovoz 03, 2017, 23:49:08
Apsolutno, Zare, ja još nisam obišao pola toga što ima u Hrvatskoj i okolnim zemljama za vidjet, ali to ne znači da ne bi sutra volio pohoditi Alpe
A isto tako veselim se uspjehu svakom od vas i oduvijek sam takav, čista pozitiva...
Ti ĐejZi nemoj njatke :tongue:

Dodi da te deda ljubi :-* :-*
Kupujem polovnu kacigu

gogs

Konji na pojilu

Poslano sa mog Tetrapaka. Ćoso prodaje Highway Pegs.. .ima u tržnici


zare

A gdje je Dinko
On je na  :beer:

zare


Suki

Citat: gogs  u Kolovoz 04, 2017, 13:47:04
Konji na pojilu

Poslano sa mog Tetrapaka. Ćoso prodaje Highway Pegs.. .ima u tržnici
...konji su plemenite životinje :P...
:moto2:

098 9232180

gogs