[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

gianni

Ma jasno, sam nek veseli ;)
Rado bi ja nekog polu/divljeg laganog konjica od 400-500 kubiki onak za off i super moto :)

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 20, 2017, 15:53:07
Ma jasno, sam nek veseli ;)
Rado bi ja nekog polu/divljeg laganog konjica od 400-500 kubiki onak za off i super moto :)
..i ja bi..a za to ima i nade  ;)  :thumbup:
..al opet za somaru (i više) ..sve manje   :'(
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ma somara je produzenje qca... :tongue: :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: fatboy  u Kolovoz 20, 2017, 16:02:02
Ma somara je produzenje qca... :tongue: :buahaha: :buahaha:
..ha čuj..možda..ja više nemam pa ni ne znam..al ima sad dosta kandidata sa somaram i više da ti to uskoro dokažu u Brestovcu..ono..da budeš siguran  :smijeh:
:prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Nemas problema...ja imam najmanji qac a motor mi je eventualno jaci od tvog i to po brojki... :tongue:

Ja podjebavam jer ce to biti vjecni kamen smutnje ili rasprave, na koju, tvrdim odgovorno, nema jednoznacnog odgovora. Zato me veseli peckat vas sa velikima ili vas koji ste ih nekad imali... :ooda:

zorro

Citat: fatboy  u Kolovoz 20, 2017, 16:15:53
Nemas problema...ja imam najmanji qac a motor mi je eventualno jaci od tvog i to po brojki... :tongue:

..pih..5 konja  :tongue: ..al uzmemo li ukupne mase nas dvojice na svojim motorima ..tebi fali jedno triest konja da se anuliramo  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: gianni  u Kolovoz 20, 2017, 15:45:29
Meni je Transalp trosio vise od FJR jer sam ga morao serafiti na gasu :ooda:
To je recimo rezim voznje kada se vozimo Neven i ja, a vozimo se fino he he...
FJR izuzetno malo trosi, ni sam ne vjerujem kako!?
KUBIKI SU ZAKON ;D
Kako imam sada svašta prilike probati, iskreno FJR je broj jedan od svih. Barem što se tiče mojih gabarita, možda su neki motori super ali il' sam ja premal za njih ili oni preveliki za mene.

Najviše sam se razočarao u CB 1300S, nikako mi nije odgovarao položaj sjedenja, pretvrda.  Za GS sam već rekao.

Čim se domognem nekih novaca FJR slijeće u garažu.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Ajmo dalje... :smijeh: GS ne ide ni upola ko Klajv...probati ću dobiti onaj šus kad Klajv podivlja sa protočnim filterom zraka i auspuhom, iako znam da je to nemoguća misija :thumbdown:

Lavandić

Citat: Osy  u Kolovoz 20, 2017, 16:22:03
Ajmo dalje... :smijeh: GS ne ide ni upola ko Klajv...probati ću dobiti onaj šus kad Klajv podivlja sa protočnim filterom zraka i auspuhom, iako znam da je to nemoguća misija
Nećeš nikad to dobit, ni jedan sa kardanom nije složen da tako ispaljuje.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Lavandić  u Kolovoz 20, 2017, 16:23:39
Nećeš nikad to dobit, ni jedan sa kardanom nije složen da tako ispaljuje.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
A znam, al se tješim, jbga...

fatboy

Ajde da se bacim u nepoznato...
Nije mi jasna ova Osyeva izjava da somara ima sus toliko bolji od GSa...da li je tome uistinu tako ili je to samo stvar osjecaja? Ne glorificiram GS, jebe mi se, nego sam bas znatizeljan...


Citat: zorro  u Kolovoz 20, 2017, 16:19:55
..pih..5 konja  :tongue: ..al uzmemo li ukupne mase nas dvojice na svojim motorima ..tebi fali jedno triest konja da se anuliramo  :smijeh:

A tebe treba jednom dobro iznenadit... :tongue:

zorro

Citat: fatboy  u Kolovoz 20, 2017, 16:28:50

A tebe treba jednom dobro iznenadit... :tongue:
..to bar nije problem  :) ..100 ojra čuda čine  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

I sebe bi rado tak iznenadio... ;)

Lavandić

Citat: fatboy  u Kolovoz 20, 2017, 16:28:50
Ajde da se bacim u nepoznato...
Nije mi jasna ova Osyeva izjava da somara ima sus toliko bolji od GSa...da li je tome uistinu tako ili je to samo stvar osjecaja? Ne glorificiram GS, jebe mi se, nego sam bas znatizeljan...


A tebe treba jednom dobro iznenadit... :tongue:
Nije stvar osjećaja nego motori koji imaju kardan nisu složeni da bi imali takva ubrzanja.

Zašto npr. Još nitko u MotoGP nema kardan.

Mjenjači su drugačije složeni i motori sa kardanom su složeni za finu gospodu, jel tako uvaženi kolega plemeniti Gianni

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Suki

...ošli smo svi u off  :) u vječnu raspravu mali / veliki, al ok nek admini režu i prebacuju, za to su plaćeni :smijeh:...

Kenja - somara, hm, nema toga što kenja neće moći napraviti, al somara će isto i još lakše :thumbup:.
Imao sam prilike voziti 27tkm malog Stroma i sada 7tkm Africu (koja je btw po međuubrzanju lošija od Somare Stroma) i prosto me oduševljava lakoća kojom ona obavlja sve "zadatke".
Od kad ju imam "ko da mi je netko oči otvorio" :) :ooda: :smijeh:
:moto2:

098 9232180