[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: fatboy  u Kolovoz 20, 2017, 16:28:50
Ajde da se bacim u nepoznato...
Nije mi jasna ova Osyeva izjava da somara ima sus toliko bolji od GSa...da li je tome uistinu tako ili je to samo stvar osjecaja? Ne glorificiram GS, jebe mi se, nego sam bas znatizeljan...


A tebe treba jednom dobro iznenadit... :tongue:
Fat ne znam kako da ti to jednostavno objasnim, al evo i Lava je napisao... Znači, da li sam bio sam ili full natovaren i sa Dijom, Klajv je ubacivanjem u nižu i muškim dodavanjem gasa poletio, koliko puta mi se dogodilo da u drugoj sam ili skupa nesvjesno dignem na zadnji...kod GS toga nema, mislim ne ide ko prdekalo, ali nema agresije...Probao sam ga svakako voziti i bacati u okretaje, razvlačiti, ali ne ide...Iako, mjerili smo, ima bolje ubrzanje od Africe, a ona je pogonjena lancem...

fatboy


Mrki


Osy


JZ

Citat: Lavandić  u Kolovoz 20, 2017, 16:51:02
Nije stvar osjećaja nego motori koji imaju kardan nisu složeni da bi imali takva ubrzanja.

Zašto npr. Još nitko u MotoGP nema kardan.

Mjenjači su drugačije složeni i motori sa kardanom su složeni za finu gospodu, jel tako uvaženi kolega plemeniti Gianni

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Nemaju kada u moto Gp jer je kada težak.  Tamo se bore za svaki dek.
Kada je napravljen za ljenje ljude...kojima se ne da mazati , mjeriti razmak....kao što si rekao gospodu  :)

Somara ima sus bolji od GSa uljare ali od ovog novog LC nema...
Uljara i LC su dva drugačija motora...zajedničko im je samo boxer oblik agregata.


Ajde administracija premještaj  ovaj of u neku novu temu.
Kupujem polovnu kacigu

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Pa gs ima 30 konja vise ili koliko...ajd da se stavi da somara ima 130ks pa da vidimo onda cija majka crnu vunu prede :smijeh:

JZ

Citat: tibertov  u Kolovoz 20, 2017, 21:09:02
Pa gs ima 30 konja vise ili koliko...ajd da se stavi da somara ima 130ks pa da vidimo onda cija majka crnu vunu prede :smijeh:

Ili čiji tata crno govno sere ..  :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Troškovi za 7 dana i po danu (svaki od nas je približno isto)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: agolac  u Kolovoz 22, 2017, 14:15:48
Troškovi za 7 dana i po danu (svaki od nas je približno isto)


Pa to nije ni jedan tank na dan....sta ste samo kavu pili  :smijeh:
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Citat: jures  u Kolovoz 22, 2017, 15:03:28
Pa to nije ni jedan tank na dan....sta ste samo kavu pili  :smijeh:

Zavojite ceste i malo magistralnih koje su brže. Ono, spajanje prijevoja. Malo km ali dosta sati vožnje pa ubije dan.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 22, 2017, 14:15:48
Troškovi za 7 dana i po danu (svaki od nas je približno isto)




:-\

Hrana cuga tebi što je za 7 dana, meni taman za dva dana :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 22, 2017, 19:14:07

:-\

Hrana cuga tebi što je za 7 dana, meni taman za dva dana :smijeh:
..je..zato si toliko i "velik" što puno jedeš i piješ  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: gianni  u Kolovoz 22, 2017, 18:41:04
Bar ste usparali na gorivu ;D
Prije dva mjeseca sa sviralom odvozio 3200km za 6 dana, a litra benze kod digica 1.80 ojra  :o

Mi smo na kraju u tih 7 dana prošli oko 2500 km. Bemza je bila oko 1.5€
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Da, ovo je bemza za mališe. Buggy je slagao statistiku. Meni je ova cifra nešto veća.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain