[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

Ponti

 :smijeh:
Citat: zorro  u Kolovoz 22, 2017, 19:16:00
..je..zato si toliko i "velik" što puno jedeš i piješ  :smijeh:

Pa da, Agolac izgleda asketski, kao sveti Ante pustinjak :smijeh:

zizu

Citat: agolac  u Kolovoz 22, 2017, 19:31:42
Da, ovo je bemza za mališe. Buggy je slagao statistiku. Meni je ova cifra nešto veća.
Mi smo tolko potrosili za 5dana i 2000km vidio si i sam da smo stalno gladni[emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy

Braco moja, pa kako ja da odem u te Alpe? Em gorivo, em jeftina klopa koje malo trosim... :huh:

jures

Citat: agolac  u Kolovoz 22, 2017, 15:09:32
Zavojite ceste i malo magistralnih koje su brže. Ono, spajanje prijevoja. Malo km ali dosta sati vožnje pa ubije dan.
Kao i ja ali ja sam 5.8 napravio850 km  u dolomitima :)
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Citat: jures  u Kolovoz 22, 2017, 20:59:24
Kao i ja ali ja sam 5.8 napravio850 km  u dolomitima :)

Kad si došao doma, odnosno krenuo ujutro?

Mi bi kretali oko 10h a dolazili oko 19h
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Ova cifra je tako nestvarno mala, troškovi nikakvi :bravo:a užitak maximalan,najbolja računica :thumbup: Jeo bi kruh i pio vodu, aj dobro kavu bi pio, ali uopće nije nešt puno,svaki put se iznenadim ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Špoki  u Kolovoz 22, 2017, 21:27:57
Ova cifra je tako nestvarno mala, troškovi nikakvi :bravo:a užitak maximalan,najbolja računica :thumbup: Jeo bi kruh i pio vodu, aj dobro kavu bi pio, ali uopće nije nešt puno,svaki put se iznenadim ;)

Mi bi jeli dva put dnevno. Ujutro neka marendica. Ustvari ja cak i ujutro ne bih. Nisam baš gladan ujutro. Drugi obrok je navečer kad dođemo. Kako bi sami kuhali, dosta ti je par € da se nakrcaš. Na kraju smo puno više trošili na vino nego na hranu. Vina su tamo jeftina a odlična. Cijene po dućanima su 4-10€ po 0.75 boci. Gladuši si uvijek mogu složiti neki sendvič pa čvaknut po putu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ja sam sjebo 13.000kn u 10 dana.  I onda bi isao na Nordkap...pa trebao bi kredit dignit [emoji30]

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 22, 2017, 22:13:25
Ja sam sjebo 13.000kn u 10 dana.  I onda bi isao na Nordkap...pa trebao bi kredit dignit [emoji30]

Bome, dobar si  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: tibertov  u Kolovoz 22, 2017, 22:13:25
Ja sam sjebo 13.000kn u 10 dana.  I onda bi isao na Nordkap...pa trebao bi kredit dignit [emoji30]

Jeli tu u cijeni i popravaak somare   :kava:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

tibertov


Kinooko

Citat: tibertov  u Kolovoz 22, 2017, 22:13:25
Ja sam sjebo 13.000kn u 10 dana.  I onda bi isao na Nordkap...pa trebao bi kredit dignit [emoji30]

To je zato sto somara troši jako  puno goriva [emoji23]

tibertov

Da, trosi tocno 0.85 lit vise od kenje :smijeh:

agolac

Citat: Kinooko  u Kolovoz 22, 2017, 22:27:08
To je zato sto somara troši jako  puno goriva [emoji23]

Prije zato jer Tibi troši puno goriva  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Kolovoz 22, 2017, 22:27:58
Prije zato jer Tibi troši puno goriva  :smijeh:

Na zadnjoj voznji s Tibijem i njegovom boljom polovicom trosio je posni sir ne znam na cemu je sad kad toliko trosi  :thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!