UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: beli  u Veljača 12, 2018, 16:52:16
ak ima mjesta meći me .... (prvo nemre bit jubilarno al neću se buniti ak bude i ubilarno ...)
:kava:
malo kasnije: može i spavanje na podu; dublje, za sada, još ne namjeravam  :)
..... e da; ŠATOR (oslobađam strptizeti !!! ... ako ne onda reumatičaru  ;)
haj..kad neće organitatori..ev ja ću te pribrojat ..mada ne zaslužuješ  :tongue:

18. Zorro
19. Marko
20. Fatboy
21. Pontoffer
22. Suki
23. Gianni
24. Osy
25. Bajki
26. Zare
27. Ćoso
28. Gogs
29. Pile
30. Debos
31. Špoki
32. Zizu
33. Mario
34. Vucibatina
35. Grba
36. Munja
37. Agolac
38. Branimir
39. Beli
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Pretpostavljam da je zadnji Fatboy :-)

edit, već je tu  :-X

zare

Citat: Osy  u Veljača 12, 2018, 17:19:33
Kažu iskusniji da u svakom planinarskom domu mora biti i neko požarni...to mogu biti ovi što hrču, oni onda spavaju preko dana :-\ :smijeh:
:)

zorro

Ostao je još jedan ležaj ..ajmo ..ko zadnji.. kenja  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

...hebemti, bit će ko u vojsci :ooda:. 40-50 ljudi u jednoj sobi. Ovaj prdi, ovaj smrdi, ovaj hrče, ovaj baca floksana u nesvijest....

Jedva čekam :ooda: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy

Nije jedan, dva... :huh: Sad došli kući i ručamo i pričam Diji gdje idem i kada i ona ladno...ne možeš. Pa reko, kako sad, koji qrtz??? Šta već imamo? Kaže, kum si u satovima...o jebemti sve, baš sam popizdio...sinoć kad sam se prijavljivao sam to totalno zaboravio. Baš mi žao, jbga :bzvz:

fatboy

Tko se zna izgovorit i u crkvi smije prdnut... :P :P :P

Ma ajde tko zna kako će to još ispasti...na kraju, dovedi svatove na slikanje tamo i eto... ;)

zizu

Citat: Osy  u Veljača 12, 2018, 17:44:50
Nije jedan, dva... :huh: Sad došli kući i ručamo i pričam Diji gdje idem i kada i ona ladno...ne možeš. Pa reko, kako sad, koji qrtz??? Šta već imamo? Kaže, kum si u satovima...o jebemti sve, baš sam popizdio...sinoć kad sam se prijavljivao sam to totalno zaboravio. Baš mi žao, jbga :bzvz:
Ne da ti zena i gotovo.....kaj sad.....il si se prepao da se  bembara nece moc popesti

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: fatboy  u Veljača 12, 2018, 17:50:08
Tko se zna izgovorit i u crkvi smije prdnut... :P :P :P

Ma ajde tko zna kako će to još ispasti...na kraju, dovedi svatove na slikanje tamo i eto... ;)
Ma mogu se jebat...s oproštenjem.  :thumbdown:
A što ću bit raspoložen taj dan... :bzvz:

Osy

Citat: zizu  u Veljača 12, 2018, 17:51:19
Ne da ti zena i gotovo.....kaj sad.....il si se prepao da se  bembara nece moc popesti

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ženu nisam ni pitao, ovaj puta, nažalost...
Jer da jesam onda se ne bi ni prijavljivao...o jebemti sreću i svatove :samaranje:

Suki

...moj savjet ti je da prije svakog posta kažeš Diji što misliš napisat :). Siguran sam da bi sada umjesto 2500, imao max 500 postova :ooda: :smijeh: :P
:moto2:

098 9232180

zander

Ti si to resio da sjebes coeka, ko velis da njemu bude ko i tebi hiihiihi :ooda: :buahaha: :ooda:

Salim se Dija je super, nego ti ne da da ides sam.....pa reci jbga istinu. :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

malo kasnije:
nešto kasnije će se pokazati da redoslijed prijavljenih automatski pretendira na 'indoor,' stoga brišem post i umjesto napisanog ovime najavljujem da sam u šatoru .... :snow:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Black Betty

Sto mu drumskih razbojnika. Meči i mene nutri,pa šta bude bit če... :)
Prepostavka je majka zajeba