UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

beli

ma da da, evo metno' sam, zanimalo me kakva je cesta s druge strane jezera,  pa vidim da ima 8,1 km 'brašna' što je sasvim ok, da se ne ide stalno po istom .......  :thumbup:

isto malo kasnije:   a more se i do izvora Cetine ko' malo 'zažeđa' .....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zubakis

Citat: beli  u Veljača 15, 2018, 12:04:08
ma da da, evo metno' sam, zanimalo me kakva je cesta s druge strane jezera,  pa vidim da ima 8,1 km 'brašna' što je sasvim ok, da se ne ide stalno po istom .......  :thumbup:

isto malo kasnije:   a more se i do izvora Cetine ko' malo 'zažeđa' .....
Preporučam  :thumbup:

Ponti

Citat: beli  u Veljača 15, 2018, 12:04:08
ma da da, evo metno' sam, zanimalo me kakva je cesta s druge strane jezera,  pa vidim da ima 8,1 km 'brašna' što je sasvim ok, da se ne ide stalno po istom .......  :thumbup:

isto malo kasnije:   a more se i do izvora Cetine ko' malo 'zažeđa' .....

Ona druga strana jezera je sve makadam, ali dobar i bez problema za sve motore, a za naše je to pis of kejk.
Prolazi se pored pravoslavnog manastira Dragović iz 14. st, za pogledati ga je super. Samo treba pozvoniti da vas pop pusti unutra.
Izvor Cetine je lijep, tu u blizini je i najstarija hrvatska crkva sv. Spasa iz 9. stoljeća, tu su nađeni oni naši poznati pleteri. Tu je i most preko Cetine napravljen od kamenja zagrobnih spomenika, ima glagoljice na njima. Pa, Vrlika i Ero s onoga svijeta.

beli

ne, imaš strit vju .... makadam ti je (tj. svima) 8,1 km .......  od 48,3     !?

https://goo.gl/maps/kdo7aEETv872
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Veljača 15, 2018, 13:05:21
ne, imaš strit vju .... makadam ti je (tj. svima) 8,1 km .......  od 48,3     !?

https://goo.gl/maps/kdo7aEETv872
...strit vju je zastario...sada su nasuli šljunak preko asfalta, da cesta bude autentična, pa ti je (tj. svima) ne samo 8,1 km makadama nego svih 48,3 km.

Jedva čekam :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

agolac

Kako je dolje s minskim poljima.  :misli:
Mi nemamo muda kao Slavonci.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Babo

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Babo

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

zubakis



Citat: agolac  u Veljača 15, 2018, 16:06:26
A ne valja izazivat vraga  :smijeh:
Vozis izmedju zastavica ko Janica slalom [emoji23] [emoji23]

Osy


Dadi

Citat: agolac  u Veljača 15, 2018, 15:55:27
Kako je dolje s minskim poljima.  :misli:
Mi nemamo muda kao Slavonci.
aj kruvati mina gore-dole,mislim da su do sada izorane sve ;)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Slavonska ispostava ..patak i Danijel imaju iskustva ..tak da nas to ne zamara puno   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: