UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

Citat: agolac  u Veljača 18, 2018, 21:31:37

Ta ekipa...zašto se ne registriraju na forum?

pogodio si u sridu.........stvarno, a zašto ?!
nisam dobio suvisli odgovor  :-X

uglavnom, njima se ide na skup a jebeno su lijeni doći na forum
zato sam pitao Lavandića, smijem li dati njegov mail da se dogovore s njim

jer ko frendovi volio bih da dođu, a ko lijene pizde koje se neće registrirati na forumu ne bi ih pustio ni blizu  :smijeh:

Lavandić

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 18, 2018, 22:11:15
pogodio si u sridu.........stvarno, a zašto ?!
nisam dobio suvisli odgovor  :-X

uglavnom, njima se ide na skup a jebeno su lijeni doći na forum
zato sam pitao Lavandića, smijem li dati njegov mail da se dogovore s njim

jer ko frendovi volio bih da dođu, a ko lijene pizde koje se neće registrirati na forumu ne bi ih pustio ni blizu  :smijeh:
Ne trebaš davati moj Mail. Možeš ih ti prijaviti ovdje

Ja sam preuzeo ulogu glasnogovornika, vučne službe za BMW drla, dopast će me i skuhati nešto.

Idemo na opuštenu varijantu, nikakvi presing niti ceremonije, nisu ovo olimpijske igre da mora bit otvaranje i zatvaranje i paljenje baklje.

I stvarno Btw. Koji qurac se ne prijave na forum?! 

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Babo

Lijeni su se prijavit  :samaranje: a došli bi na skup, nevjerovatni ljudi, garantirano imaju skrivene talente, moran ja to upoznat  :beer:

P.S. kazna za neprijavljivanje na forum - 1 striptizeta , dolazak na UMH skup još 1 striptizeta i gajba pive al Staropramen
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Black Betty

...vid ovog šta kaže,ma mora bit doza svečanosti,neki ljepi stolnjak mora bit pod obavezno,vino mora bit neko vrhunsko,piva iz boce,nikakve plastičarke....
Prepostavka je majka zajeba

Babo

Iman ja miljetić od pokojne babe, sta je na televiziji, al moze i posluzit za svecanosti
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

zubakis

Pa pustite Lavu. Bit ce svega. Naravno da cemo imati svecano otvaranje i zatvaranje. Pijati villeroy & boch. Fini pribor za jelo, zadnja kolekcija Zeptera. Pivo Heineken a vino Suvignion d' Leprezion (nemojte googlat vino izmislija san ga [emoji23] ) .
Fina jela, bifteci ramsteci, t bonovi,  naravno da cete moc birat ocete li medium, rare ili oni treci nacin.[emoji23] Dobit cete kucne papuce sa graviranim imenima i na svakom kušinu veliku milku tofife.
Sve ce to bit, samo ne ove godine. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Ove godine ce izgledat ka kad naši gradski mocnici organiziraju dijeljenje fažola za 1. Maj. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

fatboy


zizu

[emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Goran69

AHAM nakon sto sam ovo sve procitao i ako zelim da dodjem moram da ispostujem proceduru UMH YBYOJD


komplikejsn...

Black Betty

Ala me Zubakis razveselio i rastužio,to je isto kao u onom vicu  kad je Haso saznao da ga Fata vara sa Mujom,pa pita Haso ko je bolji u sexu,pa Fata odgovara:"tvoj je veči"....
:smijeh: :buahaha:
Prepostavka je majka zajeba


Suki

Citat: zubakis  u Veljača 19, 2018, 07:28:54
Pa pustite Lavu. Bit ce svega. Naravno da cemo imati svecano otvaranje i zatvaranje. Pijati villeroy & boch. Fini pribor za jelo, zadnja kolekcija Zeptera. Pivo Heineken a vino Suvignion d' Leprezion (nemojte googlat vino izmislija san ga [emoji23] ) .
Fina jela, bifteci ramsteci, t bonovi,  naravno da cete moc birat ocete li medium, rare ili oni treci nacin.[emoji23] Dobit cete kucne papuce sa graviranim imenima i na svakom kušinu veliku milku tofife.
Sve ce to bit, samo ne ove godine. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Ove godine ce izgledat ka kad naši gradski mocnici organiziraju dijeljenje fažola za 1. Maj. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

....ma to se onda uopće ne isplati ni dolazit :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

Stjepko


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko