UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Suki

...nigdje nisam pročitao koliko zvijezdica ima taj planinarski dom? :misli: ...isto niste napisali ni da li služite doručak u krevetu? :misli: ...a ono što me najviše interesira, služite li veganski menu? :misli:

Molim odgovore, pojedinačno i na sve :takocebit:!
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Ima trave okolo pa opleti po njoj,sam češ imat konkurenciju sa ostalim živinama okolo  :) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Suki

:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

Citat: Black Betty  u Veljača 19, 2018, 07:59:43
Ala me Zubakis razveselio i rastužio,to je isto kao u onom vicu  kad je Haso saznao da ga Fata vara sa Mujom,pa pita Haso ko je bolji u sexu,pa Fata odgovara:"tvoj je veči"....
:smijeh: :buahaha:


sličan je i onaj.........

što znači dobiti bitku, a izgubiti rat
kad ti žena kaže da si najbolji jeba* u kvartu

btw, djte ljudi napravite ozbiljni dio teme gdje će se moći naći korisne informacije, ovak se bojim da mi nešto ne promakne
negdje će se među ovom gomilom zajebancije sakriti iban za uplatu ili nešto slično pa ga  ti onda nađi

ili da se barem prvi post apdejta s bitnim

zorro

Citat: Suki  u Veljača 19, 2018, 08:28:32
...nigdje nisam pročitao koliko zvijezdica ima taj planinarski dom? :misli: ...isto niste napisali ni da li služite doručak u krevetu? :misli: ...a ono što me najviše interesira, služite li veganski menu? :misli:

Molim odgovore, pojedinačno i na sve :takocebit:!
..oš ti da ti opalim zabranu  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

A ti bi i platio nešto :bzvz:
Kolko ja znam kad te neko zove u goste onda jedeš i piješ na njegov račun :smijeh:.....


Slažem se sa tobom,kad se približi vrijeme susreta nek otvore temu koja če dat sve relevantne podatke i bilo bi ok da je tema zaključana da je ne šporkamo
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 19, 2018, 08:34:01


btw, djte ljudi napravite ozbiljni dio teme gdje će se moći naći korisne informacije, ovak se bojim da mi nešto ne promakne
negdje će se među ovom gomilom zajebancije sakriti iban za uplatu ili nešto slično pa ga  ti onda nađi

ili da se barem prvi post apdejta s bitnim
Sve piše u 1. postu i nema apdejtanja  :thumbup: ..zajebancija je smisao svega ..nismo na wikpediji  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 19, 2018, 08:34:01

sličan je i onaj.........

što znači dobiti bitku, a izgubiti rat
kad ti žena kaže da si najbolji jeba* u kvartu

btw, djte ljudi napravite ozbiljni dio teme gdje će se moći naći korisne informacije, ovak se bojim da mi nešto ne promakne
negdje će se među ovom gomilom zajebancije sakriti iban za uplatu ili nešto slično pa ga  ti onda nađi

ili da se barem prvi post apdejta s bitnim
Josipe, ništa se ne brini, opušteno samo, nema IBAN, netko će od nas 17 biti blagajnik, prilikom dolaska ćete odmah dati iznos po glavi, blagajnik štrika da je taj dao i to je to.
Naravno striptizete gratis

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Black Betty

Samo da ne budu Slavonske muške striptizete,ostalo je prihvatljivo  :smijeh: :ebudale:

Kakva je to udruga bez IBAN-a,oče bit R1 račun,moram pravdat troškove zbog izbivanja sa posla...
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: Lavandić  u Veljača 19, 2018, 08:40:52
Josipe, ništa se ne brini, opušteno samo, ima JEBAN, netko će od nas 17 biti blagajnik, prilikom dolaska ćete odmah dati iznos po glavi, blagajnik štrika da je taj dao i to je to.
Naravno striptizete gratis

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
:ooda: :buahaha:

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Veljača 19, 2018, 08:39:26
Sve piše u 1. postu i nema apdejtanja  :thumbup: ..zajebancija je smisao svega ..nismo na wikpediji  :smijeh:

je, al ja imam koncentraciju zlatne ribice  :)
da sam dijete garant bi mi dijagnosticirali adhd  :smijeh:

vidim u temi zajebancija pa propustim propustim, jednom, dvaput, tri...........pa se ti snađi poslije
tak mi je na "srednjaku" trebao cijeli dan čitanja postova da bi uopće skužio kaj je "Brestovac"


jeeves



Citat: Josip-Sepp  u Veljača 19, 2018, 08:34:01



btw, djte ljudi napravite ozbiljni dio teme gdje će se moći naći korisne informacije, ovak se bojim da mi nešto ne promakne
negdje će se među ovom gomilom zajebancije sakriti iban za uplatu ili nešto slično pa ga  ti onda nađi


Bit će naplatna kućica na početku bijelog, ako se popneš ok, ako ne plaćaš duplo



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

Citat: Josip-Sepp  u Veljača 19, 2018, 08:53:32
je, al ja imam koncentraciju zlatne ribice  :)
da sam dijete garant bi mi dijagnosticirali adhd  :smijeh:

vidim u temi zajebancija pa propustim propustim, jednom, dvaput, tri...........pa se ti snađi poslije
tak mi je na "srednjaku" trebao cijeli dan čitanja postova da bi uopće skužio kaj je "Brestovac"

Moraš brže čitati... :smijeh: :smijeh: