UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Stjepko


Suki

...bome ako ga Fat bude radio čut će se :ooda:...srećom spavati ćemo u vrećama :)
:moto2:

098 9232180

fatboy

Ponesite Gastal, Sodu Bikarbonu i Prolife pastile ... trebat će vam...budem li je sudjelovao u kuhanju... :-\

A jedino su mi osjetljivi na njega Slavonci???  :misli: :misli:  A ništa za njih ćemo dijetalni...samo jednu vrstu graha... :belj: :belj: :belj:

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 19, 2018, 11:48:10

A jedino su mi osjetljivi na njega Slavonci???  :misli: :misli:  A ništa za njih ćemo dijetalni...samo jednu vrstu graha... :belj: :belj: :belj:
:huh:  :misli: ..mislim das se zajebo..ne sjećam se da se neko od Slavonaca bunio kad si "zabiberio" onaj gulaš  :huh: ..čini mi se da su se bunili sredšnji kontinentalci..ak ne čak i Dalmatinci  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

....ccc Dalmatinci :)...jesu to oni što im je tirolska salama nešto najžešće što su probali?! :misli: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: fatboy  u Veljača 19, 2018, 11:48:10
Ponesite Gastal, Sodu Bikarbonu i Prolife pastile ... trebat će vam...budem li je sudjelovao u kuhanju... :-\

A jedino su mi osjetljivi na njega Slavonci???  :misli: :misli:  A ništa za njih ćemo dijetalni...samo jednu vrstu graha... :belj: :belj: :belj:
Mozes kuvat, al paprike, papar, feferone i ostale žestoke điđibaje ti ne damo u ruke [emoji23] [emoji23]

zubakis

Citat: Suki  u Veljača 19, 2018, 11:52:58
....ccc Dalmatinci :)...jesu to oni što im je tirolska salama nešto najžešće što su probali?! :misli: :smijeh:
Tirolska ujida za oci. To đava ne more jist koliko je zestoko. [emoji23] [emoji23] [emoji16] [emoji16]

fatboy

Citat: zorro  u Veljača 19, 2018, 11:50:31
:huh:  :misli: ..mislim das se zajebo..ne sjećam se da se neko od Slavonaca bunio kad si "zabiberio" onaj gulaš  :huh: ..čini mi se da su se bunili sredšnji kontinentalci..ak ne čak i Dalmatinci  :P

Jok! Prvi se bunio Osy kad sam radio onaj grah prvu godinu, a vidim da se nešto sad i Suki komeša... :-\

A da mi opizdimo jedno 20 litara Čokolina? Poslije svatko dobije rolu WC papira i u minsko polje... :ebudale:

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 19, 2018, 11:56:46
Jok! Prvi se bunio Osy kad sam radio onaj grah prvu godinu, a vidim da se nešto sad i Suki komeša... :-\

Osy  :huh: ..pa on nije Slavonac..on je Poljak  :smijeh: ..a Suki Mađar ..isti dik   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Za one sta glasno spavaju rezervirat cemo pomocnu kucicr
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Suki

...neki dan provjerio pušnicu da izvidim stanje :)...još koji dan i kulinove seke se mogu skinut :ooda:
:moto2:

098 9232180

Black Betty

A da mi opizdimo jedno 20 litara Čokolina? Poslije svatko dobije rolu WC papira i u minsko polje... :ebudale:

Plačem  :buahaha:
Prepostavka je majka zajeba

Dadi

Citat: Suki  u Veljača 19, 2018, 11:47:17
...bome ako ga Fat bude radio čut će se :ooda:...srećom spavati ćemo u vrećama :)
Fatov progori i vreću i podlogu,ne uzdaj se u vreću :bzvz:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

fatboy

Citat: Dadi  u Veljača 19, 2018, 13:21:00
Fatov progori i vreću i podlogu,ne uzdaj se u vreću :bzvz:

Nek bude netko dežurni...ide okolo i pali "baklju" gdje god pritisak bude prevelik po noći... :tongue: :tongue: :tongue: