UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Branac

Citat: zubakis  u Veljača 19, 2018, 11:03:54
odlucili smo da je prijava fertik.


Srdacan pozdrav
Uprava UMH
[emoji8]
Šteta, a taman sam se mislio prijavit  :'( no, dobro, do druženja je još daleko pa možda netko od ovih sretnika koji su se prijavili  odustane, kao što je već uobičajeno. Ako se i prijavim naknadno, ne mogu garantirati da ću doći, nitko ne može...Btw. zahvaljujem  Zorrou, inače mom dobrom prijatelju , što me je obavijestio o jubilarcu, jer inače ne bih ni znao da će biti, pošto mi je komp nedostupan već neko vrijeme...   :beer: :beer: Poz.svima i odoh sad obrisat prašinu s Paola Sopranija.

ivica medjugas

Ti si ne strasi ceka te misto u domu bez obzira ko odustane il ne.samo dodji,stavit cemo te na spisak :vino:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

zorro

Citat: ivica medjugas  u Veljača 20, 2018, 09:46:32
Ti si ne strasi ceka te misto u domu bez obzira ko odustane il ne.samo dodji,stavit cemo te na spisak :vino:
:bravo: :-* :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: Branac  u Veljača 20, 2018, 09:31:09
Šteta, a taman sam se mislio prijavit  :'( no, dobro, do druženja je još daleko pa možda netko od ovih sretnika koji su se prijavili  odustane, kao što je već uobičajeno. Ako se i prijavim naknadno, ne mogu garantirati da ću doći, nitko ne može...Btw. zahvaljujem  Zorrou, inače mom dobrom prijatelju , što me je obavijestio o jubilarcu, jer inače ne bih ni znao da će biti, pošto mi je komp nedostupan već neko vrijeme...   [emoji481] [emoji481] Poz.svima i odoh sad obrisat prašinu s Paola Sopranija.
Branac, ka sta ti je međugas vec napisa, na tebe smo vec racunali i za tebe ima mista. [emoji106]

Branac

Citat: ivica medjugas  u Veljača 20, 2018, 09:46:32
Ti si ne strasi ceka te misto u domu bez obzira ko odustane il ne.samo dodji,stavit cemo te na spisak :vino:
Fala in  :beer: znaš da ja bez šatora ne idem .... samo da ne bude  :wind: :kisa:

Doda

Citat: Suki  u Veljača 19, 2018, 11:47:17
...bome ako ga Fat bude radio čut će se :ooda:...srećom spavati ćemo u vrećama :)

Ako se vreće ne smiju u pod tiplati...biti će levitiranja  :)
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

Gato

Citat: Branac  u Veljača 20, 2018, 11:01:26
Fala in  :beer: znaš da ja bez šatora ne idem .... samo da ne bude  :wind: :kisa:

Branac, samo dobri klinovi (zbog terena i mogućeg vjetra) i pristojan šator i no sikiriki :thumbup:.
Ako baš bude gusto, :kisa:  :wind: naći će se vjerojatno mjesta u kakvoj sobi i za tebe. ;)

Gato

Citat: Doda  u Veljača 20, 2018, 11:17:23
Ako se vreće ne smiju u pod tiplati...biti će levitiranja  :)

Ako misliš na levitiranje uzrokovano ispušnim plinovima, samo da ne bude ko sa Hindenburgom. :)

Tyson

JooooJJJJJ, :want: :want: pa tek sad vidim ovu temu, i ja bi sa vama gore
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Osy

Citat: Tyson  u Veljača 20, 2018, 17:31:33
JooooJJJJJ, :want: :want: pa tek sad vidim ovu temu, i ja bi sa vama gore
Za tebe treba 2 mjesta, a koliko vidiš nema više ni jedno  :belj: :ooda:

SirOliver

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Danijel 23

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 18:01:05
Za tebe treba 2 mjesta, a koliko vidiš nema više ni jedno  :belj: :ooda:
:huh: kak nema?  :misli:  A 3 hektara ispod vedra neba?

Tyson

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 18:01:05
Za tebe treba 2 mjesta, a koliko vidiš nema više ni jedno  :belj: :ooda:

Prevario bi se...moj susjed opako devalvirao... :thumbup: :thumbup:

Osy

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 19:53:22
Prevario bi se...moj susjed opako devalvirao... :thumbup: :thumbup:
Onda povlačim konstataciju...  :bravo: :thumbup: