UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Ponti


tonciv666


Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


munja


ivica medjugas

Čoso gori dodje velki bus,pasat 09' i ostale take zvijrke.odatle dalje triba djip.to je glavni ulaz u cilu dinaru planinarski sa ove strane tako da svi tu ostavljaju aute i dalje idu nanoge il visokin prijevozom
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 09, 2018, 23:56:01
Čoso gori dodje velki bus,pasat 09' i ostale take zvijrke.odatle dalje triba djip.to je glavni ulaz u cilu dinaru planinarski sa ove strane tako da svi tu ostavljaju aute i dalje idu nanoge il visokin prijevozom

Jel to znači da se u Hrvacama ostavljaju auti, a onda pješke

ivica medjugas

Ti sikuro pusis smjesni duvan kad ovo pitas jobste
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti


ivica medjugas

Oj ti velki veziru i paso od osijeka sto korculom upravljas samo dodji u nase dvore dinarske sto ih vrdovskim zovemo da ti tepih prostremo da se strom ne izvrne ko onomad u karavani pa cijeli svijet vidje pa da te ugostimomo ko dostojna tituli i da ti niceg ne fali,ni ica ni pica kako dolikuje gostu tvoje velicine.i prijatelji tvoji nek dodju al nek kucu postuju pa ce proci ko i ti i kad odu nek glas pronose kako vlasi goste ugoste
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ćoso

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 09, 2018, 23:56:01
Čoso gori dodje velki bus,pasat 09' i ostale take zvijrke.odatle dalje triba djip.to je glavni ulaz u cilu dinaru planinarski sa ove strane tako da svi tu ostavljaju aute i dalje idu nanoge il visokin prijevozom
Koliko je udaljeno mjesto gdje ostavljam auto od doma?

Osy

Citat: Ćoso  u Svibanj 10, 2018, 06:51:58
Koliko je udaljeno mjesto gdje ostavljam auto od doma?
Ja bi išao rent a carom...nemoj da ti poslije bude žao :smijeh: :gimme5:

Ponti

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 10, 2018, 00:42:49
Oj ti velki veziru i paso od osijeka sto korculom upravljas samo dodji u nase dvore dinarske sto ih vrdovskim zovemo da ti tepih prostremo da se strom ne izvrne ko onomad u karavani pa cijeli svijet vidje pa da te ugostimomo ko dostojna tituli i da ti niceg ne fali,ni ica ni pica kako dolikuje gostu tvoje velicine.i prijatelji tvoji nek dodju al nek kucu postuju pa ce proci ko i ti i kad odu nek glas pronose kako vlasi goste ugoste
:buahaha:

A.G. Matoš je kišna glista za tebe  :)

zorro

Citat: Ćoso  u Svibanj 10, 2018, 06:51:58
Koliko je udaljeno mjesto gdje ostavljam auto od doma?

Citat: Lavandić  u Veljača 11, 2018, 22:30:38

Zadnji dio puta je bijeli put, (cca 5 kilometara), zadnjih 500 metara je malo nezgodno, za one koji ne žele do vrha s motorom osiguran je parking u podnožju.

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: