UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 10, 2018, 07:52:49
:buahaha:

A.G. Matoš je kišna glista za tebe  :)

Smrt Smail Age Čengića je sitnica za ovo... :smijeh:

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 10, 2018, 08:04:39
Smrt Smail Age Čengića je sitnica za ovo... :smijeh:

Što se to bijeli u gori kamenoj, je li snijeg ili labudovi, da je snijeg već bi se otopio, da su labudovi već bi poletili ... ma, to su pijani UMH koji bauljaju po brdima i dolinama, izgubljeni, sami i jadni u bespućima Dinare :smijeh:

fatboy


Suki

Pitanjce za organizatore :). Kad si ide iz Livna, može li se preći granica na ovo prelazu sa slike ili se mora ići dole na Kamensko?
:moto2:

098 9232180

Suki

...pitam jer Emilija (teta koja govori iz navigacije) kaže da se ne može tuda :misli:.
:moto2:

098 9232180

jeeves

Citat: Suki  u Svibanj 10, 2018, 09:36:18
...pitam jer Emilija (teta koja govori iz navigacije) kaže da se ne može tuda :misli:.
Trebalo bi provjeriti jel to međunarodni prijelaz, inače te neće pustiti.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

Citat: Suki  u Svibanj 10, 2018, 09:36:18
...pitam jer Emilija (teta koja govori iz navigacije) kaže da se ne može tuda :misli:.

Mislim da je Dragan (Pile) mi spominjao da tu nije neki doživljaj sa bosanske strane... :misli:
Vjerujem da će ti Kamensko biti opcija...ili na Bosansko Grahovo pa onaj prijelaz dolje...kako god se zvao...

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 10, 2018, 09:33:55
Pitanjce za organizatore :). Kad si ide iz Livna, može li se preći granica na ovo prelazu sa slike ili se mora ići dole na Kamensko?
Od tud i mi mislimo ..i koliko sam ja čuo da se može  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Suki

Bili Brig. Prijelaz za pogranični promet.  :huh:

....ali i Aržano je prijelaz za pogranični promet, a svake godine tamo pređem iz BiH u HR i obratno.
:moto2:

098 9232180

bajki

Ti si na spisku gledao aržano pazar, a ne aržano koji je za međunarodni promet putnika.

zorro

Zadnji put kad smo Gato i ja išli u Sloveniju (kombijem) po nekakav motor..isto smo uletili na nekakav mali prijelaz..još preko nekog mosta jedva se kombi provukao..pita carinik otkud vi tu..to je prijelaz kao samo za lokalno stanovništvo
..rekoh..navigacija me dovela..haj kaže on..prolazite
..tak da ono..ko ne rizicira..taj ne profitira  :)

Al na kraj krajeva..i da idemo na Kamensko..to je duže za nekakvih 20-ak km ..mada sam se baš veselio toj cesti i prijelazu..jer mi izgleda zanimljivo  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Čekaj da Međugas vidi. On zna te vukojebine. Mi ostali smo pitomi vozimo se samo po kultiviranim područjima di ima restorana i birtija. Mi smo tili da druženje bude u nekom finom resortu, a on navalija ko krapinski oni neki pračovik, oče u brdo.
Eto vam sad, pa se pentrajte.

Ćoso

Citat: zubakis  u Svibanj 10, 2018, 10:49:21
Čekaj da Međugas vidi. On zna te vukojebine. Mi ostali smo pitomi vozimo se samo po kultiviranim područjima di ima restorana i birtija. Mi smo tili da druženje bude u nekom finom resortu, a on navalija ko krapinski oni neki pračovik, oče u brdo.
Eto vam sad, pa se pentrajte.

Daj mi reci, molim te, da li se može nižim autom gore (hoće li netko od vas biti s autom)?

tonciv666

Jedino Ante sa kombijem ide gori koliko ja znam... Radanović je bia sa Šaranom skroz do doma... Ali on nije mjerilo[emoji33][emoji23][emoji23]