UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Svibanj 10, 2018, 18:18:28
..čitam sad na nekom portalu:
..zbog izvanredne situacije oko Agrokora i mailova pijane pure Dalićke..uključuju se u rad svi odvjetnički uredi u pronalaženju rješenja..najavljena manifestacija ugovorena 19.05 se odgađa  :-\
...jel piše šta za svatove i maturalne zabave? :misli: :)
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 10, 2018, 19:06:54
...jel piše šta za svatove i maturalne zabave? :misli: :)
..a nešt je bilo..kum kresno kumu u WC-u ..odgođeni svatovi..ovo ono..al ne pratim ti ja tu žutu štampu tak da ne znam baš detalje  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

 :buahaha: :buahaha: :buahaha:,aj majke ti mile,kad je ono taj susret .....
Plačem
Prepostavka je majka zajeba

Suki

 :smijeh: :smijeh:...šta kuma pjeva?! "Imam kuma kakvog nitko nema..." :smijeh:
:moto2:

098 9232180

munja


Suki

:moto2:

098 9232180

ivica medjugas

 Ovako na hrvacki-auto normalno svaki,znaci svaki osim golfa trice rigera spustenog dolazi do doma.signala ima na jednom mistu isprid doma tako da ce poruke stizat tu. Gp bili brig je otvoren za putnicki prjevoz i cesta je ko u alpama ko ne prodje tuda nek si hrkljus udari a i skraciva put iz livna za nekih 30km,do doma i vise ko na hanu odma desno krene za obrovac i bajagic pa bitelic odnosno da idete a cetina vam bude sa live strane.ako se izgubite pitajte prvu osobu koju tu vidite,svi vecinom pricaju hrvacki i svi znaju di je dom al morate naglasit sv.jakov jer ima jos jedan dom.u bitelicu ima sa live strane gostiona i ducan tu mozete isto pitat jer su ga ti ljudi i zidali.eto toliko od mene.ps.morete popit pivu u gostion niko vas nece dirat
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Suki

:moto2:

098 9232180

Black Betty

Alo vi tamo u brdu ,recite babi da drukčije baci te kosti,ako bude kap kiše neko če da snosi posljedice......,a obečali nam brda i doline(brdo smo dobili) al sunca ako ne bude.....
Prepostavka je majka zajeba

Ponti


Grba

098 737 604


fatboy


bajki

Daj malo pozitive! Lako naći te sa kišom, nađi one sa suncem! :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: