UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: bajki  u Svibanj 11, 2018, 12:00:34
Daj malo pozitive! Lako naći te sa kišom, nađi one sa suncem! :smijeh:

Pa stavio sam jer tvoja ima kišu u nedjelju a moja u petak... :-\

Pravu prognozu za petak, možemo znati u petak oko podne...sve ostalo je nagađanje... :-X

Meni se još par stvari mora poklopiti, ali mi je bitno da ne pokisnem na putu prema dole...jer onda mi se ne ide...nisam prekaljeni biker...

zorro

Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2018, 12:06:28
ali mi je bitno da ne pokisnem na putu prema dole...jer onda mi se ne ide...nisam prekaljeni biker...
:bzvz: ..imaš vremena za postati..mlad si  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Kužim za ovo ljevo iz Hrvaca pa vamo-tamo, ali može li se ljevo u Vrlici pa s druge strane Peručkog jezera doći?

Po guglu vidim da je makadam  :)

fatboy

Citat: gogs  u Svibanj 11, 2018, 12:27:22
Kužim za ovo ljevo iz Hrvaca pa vamo-tamo, ali može li se ljevo u Vrlici pa s druge strane Peručkog jezera doći?

Po guglu vidim da je makadam  :)

Ja mislim tim putem... :-\

gogs


zorro

Citat: gogs  u Svibanj 11, 2018, 12:40:34
aj ti prvi pa javi jel ima vukova  ;)
al ak prolazi pored jezera..mogao bi ga odraz u vodi sjebat, pa da vam nenamjerno proslijedi krivu informaciju da ima medvjeda  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Svibanj 11, 2018, 12:42:20
al ak prolazi pored jezera..mogao bi ga odraz u vodi sjebat, pa da vam nenamjerno proslijedi krivu informaciju da ima medvjeda  :huh:

:smijeh: :smijeh: :smijeh:

fatboy

Citat: gogs  u Svibanj 11, 2018, 12:40:34
aj ti prvi pa javi jel ima vukova  ;)

Ako idemo Tyson i ja zajedno, samo pogledajte na Google maps i sve ćete znati... :tongue: :tongue: :tongue:


Zorro... :finger:

fatboy

A ima jedno 7 km (odokativno) makadama, pa bi trebalo biti no problem  :bzvz: ...valjda...nadam se... :misli:

zorro

Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2018, 12:43:42
Ako idemo Tyson i ja zajedno


A JOJ !!! 2 odraza  :-\

@ Gogs..ajte vi lipo okolokere  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Svibanj 11, 2018, 12:49:30
A JOJ !!! 2 odraza  :-\

@ Gogs..ajte vi lipo okolokere  :bzvz:

i men se čini...previše međeda  :-* je tamo  :smijeh: 


fatboy

Koji provokatori... :-\ :-\ :-\

Nek mi svi samo dođemo...pa makar morali štogod popit i nešto malo pojest... :shhh:

zubakis

Citat: gogs  u Svibanj 11, 2018, 12:27:22
Kužim za ovo ljevo iz Hrvaca pa vamo-tamo, ali može li se ljevo u Vrlici pa s druge strane Peručkog jezera doći?

Po guglu vidim da je makadam  :)
Kaže drug vlaj koji je rodom od gore da se može tim makadamom. Priroda je extra. Kraj samog Dabra (e ona beštija sa velikim zubima) je valjda malo zajebano jel je makadam i velika uzbrdica, al ja sam mu reka da su to pravi vonabijići i da neće njima neka uzbrdica govorit di i kako. Ako ćete tuda onda poviše Vrlike imate izvor Cetine. Isplati se pogledat.
E btw ja pijem od jutarnjih sati tako da me ne zovete ako se zakopate u žalu.

fatboy

Citat: zubakis  u Svibanj 11, 2018, 13:14:45
Kaže drug vlaj koji je rodom od gore da se može tim makadamom. Priroda je extra. Kraj samog Dabra (e ona beštija sa velikim zubima) je valjda malo zajebano jel je makadam i velika uzbrdica, al ja sam mu reka da su to pravi vonabijići i da neće njima neka uzbrdica govorit di i kako. Ako ćete tuda onda poviše Vrlike imate izvor Cetine. Isplati se pogledat.
E btw ja pijem od jutarnjih sati tako da me ne zovete ako se zakopate u žalu.

Ti smiješ počet pit, tek kad smo svi tamo, napojeni i nahranjeni...ccccccc, nikad od tebe turističkog radnika godine... :samaranje: :samaranje: :samaranje:

gogs

Citat: zubakis  u Svibanj 11, 2018, 13:14:45
Kaže drug vlaj koji je rodom od gore da se može tim makadamom. Priroda je extra. Kraj samog Dabra (e ona beštija sa velikim zubima) je valjda malo zajebano jel je makadam i velika uzbrdica, al ja sam mu reka da su to pravi vonabijići i da neće njima neka uzbrdica govorit di i kako. Ako ćete tuda onda poviše Vrlike imate izvor Cetine. Isplati se pogledat.
E btw ja pijem od jutarnjih sati tako da me ne zovete ako se zakopate u žalu.

E to je info  :thumbup:

Ja sam za...bum vidio šta kažu ovi moji vonabići s fensi bemvejima.