UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2018, 13:19:27
Ti smiješ počet pit, tek kad smo svi tamo, napojeni i nahranjeni...ccccccc, nikad od tebe turističkog radnika godine... :samaranje: :samaranje: :samaranje:
Ima tamo neki HGSS, oni ce bit odusevljeni da dodju po vas [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Samo cuja san da i oni puno piju [emoji33] [emoji33] [emoji33]

fatboy

Reci im da ako kažu da mene nisu mogli naći, znači da nisu ni gledali. Ako mene ne možeš vidjet... :-X

tonciv666


Ponti

Koliko me pamćenje služi, s one strane Peručkog jezera ima više od 7 km makadama. Ali nije problem, jedino sam se naprašio da je po motoru bilo prašine još godinu dana :smijeh:

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 11, 2018, 14:43:22
Koliko me pamćenje služi, s one strane Peručkog jezera ima više od 7 km makadama. Ali nije problem, jedino sam se naprašio da je po motoru bilo prašine još godinu dana :smijeh:

Mislim da bi bilo šteta da ne prođemo tom stranom kad već idem u tu vukojebinu... ovaj, prirodu... :-\

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2018, 14:47:03
Mislim da bi bilo šteta da ne prođemo tom stranom kad već idem u tu vukojebinu... ovaj, prirodu... :-\

Naravno .... prolazite pokraj pravoslavnom manastira, pozvonite pa malo pogledajte unutra, baš je fino .... zaboravio sam kako se manastir zove, ali pop je mlad i onako za zafrkanciju.

zubakis



Citat: Ponti  u Svibanj 11, 2018, 17:45:14
...ali pop je mlad i onako za zafrkanciju...
Opet pederluk... [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Ponti

Citat: zubakis  u Svibanj 11, 2018, 17:51:59
Opet pederluk... [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Kakav pederluk ... namjerno iz poštovanja nisam spomenuo kakvu zgodnu ženu ima, nešto između Cece i Severine prije 20 godina.

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 11, 2018, 18:19:36
Jel pevaljka ko ove dvije [emoji51]

Ne vjerujem, više mi je djelovala kao književnica za djecu ili kao neki administartor u računovodstvu firme za preradu voća u sokove.

ivica medjugas

Ako dolazite iz pravca vrlike onda vam je nizbrdica i put je odličan za makadam.preporucavam prolazak.pazite na krave.ima ih masu,tribale bi bit iza žice
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Grba

Izjebite krave odma, kad se napijete neće vam dat  ;)
098 737 604

the bond

je makadam ali se bez problema prođe i isplati se ko voli prirodu, nakon njega ima i dio dobre asvaltirane  ceste za skinit prašinu s motora

fatboy


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain