UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Ubio te grom, ti mislis da sam ja to isao probat ovaj motor ?!? Ma ja stavio snimku brze voznje po makadamu, pa kao probao sam taj makadam uz jezero... :smijeh:

Kad ja budem znao tako vozit, imat cu najveceg i bit cu najzgodniji.... :-\

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Svibanj 11, 2018, 22:58:45
Zasto stavlja nogu na pod...zeli ostat bez nje?
:bzvz: nekad je bolje mučit  :-X ..znaš  :tongue: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Nego, može netko objasniti PLUS i MINUS toga stavljanja noge dolje?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Svibanj 11, 2018, 23:12:53
Nego, može netko objasniti PLUS i MINUS toga stavljanja noge dolje?
Nema minusa
a pluseve trebate sami otkrit,...probat ..ne kužim kak bi to mogao nekome objasnit ko to nikad nije probao..jebga
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Isto kao da ti sad netko ide objašnjavat zašto Rossi i svi GP-ovci puštaju nogu prije ulaska u zavoj
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

zorro

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 11, 2018, 23:24:20
Samo ti meci nogu na po mene spasilo vise puta
i na asfaltu ..a na makadamu da ne govorim..jednostavno se u šumi i na makadamu ne možeš voziti ako ne balansiraš nogom.
Jedan stari biker koji je prošao sve i svašta i vozio sve i svašta mi je jednom priliko rekao:
Ono što naučiš na cesti/asfaltu..nikad nećeš moći primjeniti u šumi..ali što naučiš u šumi..itekako ćeš moći primjeniti na cesti..i ne samo primjeniti..nego će ti jako puno pomoći u puno situacija ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

U pravu si stariji govornice svak ko nije prova nek prova meni je jedanput cak skoro podmotalo i slomilo glezanju sumi tak da san sad oprezniji al vise puta mi je pomoglo da je sad svugdi koristim,to spustanje,siguriji sam,odbijem se u klizanju cak do ispravljanja pa imam jos koji metar da prominim putanju nego kliz odma.al ti i nije sad vazno nego jeste li vise za janjcice il za gudice
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti


fatboy


Ponti


Neven

Inače ovaj što nogu spušta je ovogodišnji pobjednik utrke Pariz-Dakar

miha

tako i izgleda a ne kao netko tko pođe na makadam 5 puta godišnje... i tko se uči spuštiti nogu....
Pravo vrijeme je malo prije

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 12, 2018, 08:49:40
Šta ne možeš  :misli:

Ma mogu, ali ne cijelim stopalom...bilo bi lijepo da mi je motor ovako visok a da ja mogu stopala stavit skroz na cestu kad sam na njemu... :misli: