UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: damjandugi  u Svibanj 13, 2018, 12:26:32
Jel može neki plan puta?
Da znam sa kim bi išao.Da nema previše makadama.Jer GS ipak nije offroad motor. :shhh:
E da, makadam, bijele ceste.....jel bu tko koristio za rutu il samo onih par km do planinarca?

toma999

društvo ja na žalost neću doći. Uletila mi masa privatnih stvari :-(
prepuštam moje mjesto za šator..

jbg baš mi je žao, neke sam upoznao od vas, a druge sam se veselio gore upoznati

zubakis

Citat: toma999  u Svibanj 14, 2018, 11:04:49
društvo ja na žalost neću doći. Uletila mi masa privatnih stvari :-(
prepuštam moje mjesto za šator..

jbg baš mi je žao, neke sam upoznao od vas, a druge sam se veselio gore upoznati

Bolje da ove ne upoznaš. Ovo ti je ološ foruma šta se skuplja po brdima i vukojebinama...  :ooda:

fatboy

Citat: zubakis  u Svibanj 14, 2018, 14:58:45
Bolje da ove ne upoznaš. Ovo ti je ološ foruma šta se skuplja po brdima i vukojebinama...  :ooda:

Ma nije on mislio na vas organizatore! Čovjek priča o nama ostalima... :belj: :belj: :belj:


Osy


zubakis

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:01:26
Ma nije on mislio na vas organizatore! Čovjek priča o nama ostalima... :belj: :belj: :belj:
Nisan ni mislija na vas. Vi ste naši dragi gosti kojima "slučajno" uđe poskok u vricu za spavanje.  ;)

fatboy

Citat: zubakis  u Svibanj 14, 2018, 15:13:22
Nisan ni mislija na vas. Vi ste naši dragi gosti kojima "slučajno" uđe poskok u vricu za spavanje.  ;)

Sve priznam, ali molim da se s tim niti ne šalite...bar ne prema meni. Panično se bojim zmija i bilo kakva opcija susreta, pa bila to i gumena zmija, za mene znači paniku i milion otkucaja srca.
Ako nekome takvo nešto pada na pamet, molim da bude siguran da sam umro. Preživim li, naplata neće biti ugodna i definitivno ne u skladu sa zakonom i razumom.
Imam jebenu fobiju i molim da je se ozbiljno shvati.

Znam da ćete terat zajebanciju, ali me dovoljno i znate da neću šta ovakvo pisati bez veze. Jebi ga, tako je, kako je.

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:17:32
Sve priznam, ali molim da se s tim niti ne šalite...bar ne prema meni. Panično se bojim zmija i bilo kakva opcija susreta, pa bila to i gumena zmija, za mene znači paniku i milion otkucaja srca.
Ako nekome takvo nešto pada na pamet, molim da bude siguran da sam umro. Preživim li, naplata neće biti ugodna i definitivno ne u skladu sa zakonom i razumom.
Imam jebenu fobiju i molim da je se ozbiljno shvati.

Znam da ćete terat zajebanciju, ali me dovoljno i znate da neću šta ovakvo pisati bez veze. Jebi ga, tako je, kako je.

Ja sam mislio da ti onakav veliki čovjek doručkuješ sirove zmije i na kraju pitaš ima li još  :smijeh:

fatboy

Ne mogu ja to ni vama ni bilo kome objasniti...to je takav strah da je susret sa medvjedom pizdin dim..iako sam svjestan ishoda... :-X :-X :-X

zubakis

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:23:08
Ne mogu ja to ni vama ni bilo kome objasniti...to je takav strah da je susret sa medvjedom pizdin dim..iako sam svjestan ishoda... :-X :-X :-X
Ne sekiraj se. Nisu ni meni drage. Plakat ćemo zajedno.

Stjepko


Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:23:08
Ne mogu ja to ni vama ni bilo kome objasniti...to je takav strah da je susret sa medvjedom pizdin dim..iako sam svjestan ishoda... :-X :-X :-X

Već će netko imati onaj poznati lijek protiv straha od zmija ... mislim, to je lijek protiv svih strahova. Garantiram ti da ako vidiš zmiju ne da se nećeš bojati, nego ćeš umrijeti od smijeha.  :buahaha: :buahaha:

Stjepko


fatboy

Pusti to...kad ste rekli di je susret, bio sam u napasti ne prijavit se... :shhh:

Ne znam za vas, ali ja moj Stjepko sigurno neću...strah je majka...

Ponti alkohol ne pali, origano nisam dosad pušio pa ni neću...šupak, šta ćeš...