UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:32:55
Pusti to...kad ste rekli di je susret, bio sam u napasti ne prijavit se... :shhh:

Ne znam za vas, ali ja moj Stjepko sigurno neću...strah je majka...

Ponti alkohol ne pali, origano nisam dosad pušio pa ni neću...šupak, šta ćeš...

Ako samo vidiš zmiju, zovi me Pontiiiiii i sređujem stvar.
Nije da se hvalim, ali sve znam o njima i specijalist sam za zmije...... živim s jednom 25 godina  :buahaha: :buahaha:

zubakis

Nega amo sad ozbiljno.

Poslali smo našega terenskog dopisnika Međugasa na dva dana da obađe Vrdovo i javi kakva je situacija. Naravno sve plaćeno sa dnevnicama i svim beneficijama kako to i spada u Hrvatistanu.
Daklem ovih malih lipih životnja ima (nesmin radi Fata rec kojih). Nemojte se sad usrat, ali pripazite. Ovi sta imaju duge "cijevi" neka paze da ne diraju po podu.  :smijeh:

Međugas je za potrebe istraživanja prespava vanka i zaključak je da nije ugodno, jerbo da je još friško. Kako znamo da je 80% gihtaša i reumatičara riješili smo još jednu kuću. Znači sad smo šator free.

Evo par friških slika u nastavku.
BTW za Čosu smo iznajmili Pasata da vidimo more li se do gore a da ne ogrebe svoje fino nisko vozilo... :)







fatboy


Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 15:57:27
Jebali smo ježa... :-\
...ma šta pričaš :tongue:...sve je bolje ne može :gimme5: :-*...jedva čekam petak i pokret :ooda: :beer: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

hvala Bogu, super nas vrijeme čeka  :)
jedino nas možda kiša u nedjelju potjera kući

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Svibanj 14, 2018, 17:23:34
hvala Bogu, super nas vrijeme čeka  :)
jedino nas možda kiša u nedjelju potjera kući

Ni kapi neće biti, vidjeti ćeš .... jedino vi na povratku kući preko Plitvica ćete malo plivati  :smijeh:

Osy

Ponesite lance, kaže Dunja Mazocco Drvar da će zabjelit :ooda: Tu je jedino Ponti kralj :smijeh:

Ćoso

Citat: zubakis  u Svibanj 14, 2018, 15:44:53


Evo par friških slika u nastavku.
BTW za Čosu smo iznajmili Pasata da vidimo more li se do gore a da ne ogrebe svoje fino nisko vozilo... :)
Hvala!

Evo jedna "kravata"  i za mog prijatelja Fatboya


A pogledajte mi sada facu kada je kravata počela "razgledavati"

VUCIBATINA

ja ću se raniti!!!!!   koliko seruckan doma o ovom susretu i najavljujem slobodan vikend evo sestri promocija diplome i moram odustati.
poklanjam svoje mjesto pod zvjezdama nekome :cupakosu:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Josip-Sepp

ma je**lo vas to poklanjanje vašeg mjesta na livadi  :buahaha:

evo meni na sistematskom ostao neiskorišten pregled prostate, pa ako ko oće iskoristit da ne propada  :butt:


zubakis


keko

Citat: Josip-Sepp  u Svibanj 14, 2018, 18:58:14
ma je**lo vas to poklanjanje vašeg mjesta na livadi  :buahaha:

evo meni na sistematskom ostao neiskorišten pregled prostate, pa ako ko oće iskoristit da ne propada  :butt:
:ebudale: :smijeh: :buahaha: :))
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Žandar

eeeeeeeeeeee....jedno glupo pitanjce...............ima li još mjesta.................ak triba zakamufliracu se u zmijicu .anakondu naravno pa ce rasteram te poskocice ,blaore ,sarke i sl. pa ce ondak mirnije da  :beer:

zubakis

Citat: Žandar  u Svibanj 14, 2018, 19:32:20
eeeeeeeeeeee....jedno glupo pitanjce...............ima li još mjesta.................ak triba zakamufliracu se u zmijicu .anakondu naravno pa ce rasteram te poskocice ,blaore ,sarke i sl. pa ce ondak mirnije da  :beer:
Ima brajo mista, vidiš da otpadaju ka kruške.
Jel te meknem onda na popis ili čekamo da pitaš prvo svoju bolju polovicu?  :)