UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Black Betty  u Svibanj 15, 2018, 06:54:47
....ja imam fobiju da ču doč i da nikiog ne bude tamo,jednput mi se to desilo,fino došao na dogovoreno misto i čorak  :misli: :moto2: :huh:
Vjenčanje?

zubakis

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2018, 22:01:05
..ničeg se ne bojim koliko štakora  :-X
..ja se niceg ne bojim koliko žene. Hvala bogu ona nece bit gore [emoji23] [emoji23] [emoji23]

VUCIBATINA

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 23:23:36
Lako za putovanja, problem je krevet ... uvijek spavam kao indijanac s jednim okom otvorenim :smijeh:
On ko chuck noriss ne spava, on čeka!


Nesto se kemija i cini mi se da bi ipak moga ici, nemojte me jos skidati s popisa, a onu ponuđenu kolonoskopiji cu uzeti, jebiga besplatno je
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Josip-Sepp

A ne... Kolonoskopija je kao potpuni odnos, dok je pregled prostate više kao predigra   :smijeh:

Stipe

Citat: Black Betty  u Svibanj 15, 2018, 06:54:47
....ja imam fobiju da ču doč i da nikiog ne bude tamo,jednput mi se to desilo,fino došao na dogovoreno misto i čorak  :misli: :moto2: :huh:
Hahahah, jel to onaj nemili događaj sa isporukom iznad Op. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk




gogs

Citat: bajki  u Svibanj 15, 2018, 06:48:56

Fat, u potpunosti te razumijem. I moja žena se isto tako panično boji zmija, ako vidi sliku zmije u novinama, više neće da čita te novine!

Bogme i moja. Sad smo se u nedjelju vraćali iz Budimpešte i na sred autoputa ogromna zmijurina....preletim ja preko nje s 160 a ova sva u strahu da nije uskočila u auto  :smijeh:

Lavandić

Citat: gogs  u Svibanj 15, 2018, 09:26:42
Bogme i moja. Sad smo se u nedjelju vraćali iz Budimpešte i na sred autoputa ogromna zmijurina....preletim ja preko nje s 160 a ova sva u strahu da nije uskočila u auto  :smijeh:
Pa neće zmija na zmiju, uostalom što će ti dvije u autu?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Black Betty

I to je isto bilo neugodno iznenađenje (Stipe),A ovo drugo je bilo u Vodicama,bio dogovoren skup,i ja fino potegnuo iz Pule kad ono čorak kad sam stigo,smještaj bio osuguran(čorak),na dogovorenom mistu par ljudi i to je to od susreta, uglavnom čorak.....
Prepostavka je majka zajeba

gogs

Citat: Lavandić  u Svibanj 15, 2018, 09:54:24
Pa neće zmija na zmiju, uostalom što će ti dvije u autu?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

:smijeh: to sam si i ja mislio

bajki


bajki

Dali ima neka dobra duša iz ZG, da pokupi jednu sitnicu iz Bim-bike-a i ponese u Dalmaciju na druženje? :beer:

gogs

Citat: bajki  u Svibanj 15, 2018, 13:16:52
Mislio, ali nisi smio reći! ;) ;)

Točno tako  :)

Citat: bajki  u Svibanj 15, 2018, 15:55:39
Dali ima neka dobra duša iz ZG, da pokupi jednu sitnicu iz Bim-bike-a i ponese u Dalmaciju na druženje? :beer:

Nisam dobar  :)  al pevaj....šta treba?  ;)

bajki