UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Gato

Citat: zorro  u Svibanj 15, 2018, 22:11:32
..Gato..e viš ovaj u kariranoj košulji..to ti je Gogs..bem te smotana..ne znaš kak izgleda Gogs..legenda Brestovca  :-\

Pa rekoh ti da znam ljude s Brestovca, samo mi je teško povezat sva ta imena sa hrpom meni relativno novih faca.
I inače trebam nekoliko puta kontaktirati s nekim da mi ostane memorirano ime uz facu, što naravno ne znači da mi ti ljudi nisu dragi. ;)
Jbg...neko u izvjesnim godinama lomi ruke, isteže mišiće gurajući motor, gubi ravnotežu... :P a nekom proradi krečana u glavi.  :smijeh:


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Svibanj 16, 2018, 07:24:03
...kiša ipak daje nekakvu draž :-X, a ja volim kad ima draži :). Valjda će je past, barem malo ;)
Brate mili ti ako si željan tih avanturističkih fora idi za Mongoliju ili taku neku nedođiju.. pusti nas da se vozimo po lijepom vremenu.. nemoj coprari.. [emoji14]

Suki

Citat: Mrki  u Svibanj 16, 2018, 07:28:48
Brate mili ti ako si željan tih avanturističkih fora idi za Mongoliju ili taku neku nedođiju.. pusti nas da se vozimo po lijepom vremenu.. nemoj coprari.. [emoji14]
:tongue:

...nisam prao motor, a nije red da jedino Kraljica bude prljava ko gica :). Nek pada putem barem sat- dva, čisto da se i vi ostali zasvinjite :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Svibanj 16, 2018, 07:32:55
:tongue:

...nisam prao motor, a nije red da jedino Kraljica bude prljava ko gica :). Nek pada putem barem sat- dva, čisto da se i vi ostali zasvinjite :ooda:.
Gica  :misli: oš reć krmača?  :belj:

Špoki

od Kraljice do krmače :smijeh: kako je to nekako krenulo nizbrdo :buahaha: :shhh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Svibanj 16, 2018, 07:32:55
:tongue:

...nisam prao motor, a nije red da jedino Kraljica bude prljava ko gica :). Nek pada putem barem sat- dva, čisto da se i vi ostali zasvinjite :ooda:.

Koliko ja vidim prognozu putem, budem li išao motorom i krećemo i oko 10 iz ZG, kiša mi ne gine bar jedno 100 km... :kisa:
Tek Gračac se čini smirenije...

Saznat ću sutra sve... :-\

Danijel 23

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 08:52:27
Koliko ja vidim prognozu putem, budem li išao motorom i krećemo i oko 10 iz ZG, kiša mi ne gine bar jedno 100 km... :kisa:
Tek Gračac se čini smirenije...

Saznat ću sutra sve... :-\
Idi preko Bosne!

fatboy

Preko Bosne bi išao jedino da idemo u Travnik na čevape... :)

jeeves

Od Bihaća do Livna je super cesta, asfalt dobar, malo prometa

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Suki

:moto2:

098 9232180

Macak

Evo definirano niti mene nema, ako vam bude lakše neda mi žena i bojim se zmija itd.
A stvar je u nedostatku vremena,,,,,,i mijenjanju parketa,,, boravku na terasi,,,,itd.
Lijepo se vi provedite i sretno se vratite kući.
:thumbdown:
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220