UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Dadi  u Svibanj 16, 2018, 13:34:53
Bihać-Martin Brod-Drvar-B. Grahovo -Strmica nije dosadna definitivno  ;)
:thumbup: bogami ovo prek Drvara ni švabama 25. svibnja 1944 nije bilo dosadno.

fatboy

Citat: Lavandić  u Svibanj 16, 2018, 13:39:43
Neka si im reka! Di vidiš kamione tamo staneš i ti jesti! Uvijek možeš burek maniti, nećeš pogriješiti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Dobro, majku mu, ja sam ovdje najdeblji, a nemam namjeru planirat kako ću stajat i jest po putu od par sati ?!? Nije ni čudo šta kupujete hiljadarke,,,očekujete prirast težine!!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 14:52:03
Dobro, majku mu, ja sam ovdje najdeblji, a nemam namjeru planirat kako ću stajat i jest po putu od par sati ?!? Nije ni čudo šta kupujete hiljadarke,,,očekujete prirast težine!!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
...pa dobro, ne planiram kao Brum, ali znam kada ću krenit, odakle ću ići, kad ću otprilike biti gladan za ručak i da ću tada biti oko Livna. Pa zašto ne pitati ako netko ima za preporučiti neko mjesto za klopu?!
Uz cestu gdje su kamioni se uvijek može stati, ali i ne mora :belj:.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Dakle da se.nadovezem na svoja glasna razmisljanja...kisa me vise ne brine. Ne dolazim s motorom, jer oprema koja mi je dosla, je premalena. Je i ja se čudim... :-X
Steta trosit rijeci na komentare s moje strane.
Ukoliko se resetiram dovoljno doci cu s autom u nekoj od kombinacija...

Jebi ga, znam da je sada na vama red za zajebavanje, pa eto - udrite.... :bzvz:

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 19:11:28
Dakle da se.nadovezem na svoja glasna razmisljanja...kisa me vise ne brine. Ne dolazim s motorom, jer oprema koja mi je dosla, je premalena. Je i ja se čudim... :-X
Steta trosit rijeci na komentare s moje strane.
Ukoliko se resetiram dovoljno doci cu s autom u nekoj od kombinacija...

Jebi ga, znam da je sada na vama red za zajebavanje, pa eto - udrite.... :bzvz:

Samo ti dođi, nema veze kako .....   :thumbup:















...... zmije su spremne došao ti motorom ili autom  :buahaha:

the bond

Bihać-Martin Brod-Drvar-B. Grahovo -Strmica
neki dan odvozia i uopće nije dosadno
jedino na vrhu planine Oštrelj je vlaga jer je stalno u hladu, gusta šuma pa malo pripazit

Black Betty

Pula,Rijeka,Senj,Otočac,Korenica,Udbina,Gračac,Knin,Peruča,Dolnji Bitelić,to je ruta,barem tako kaže teta navigacija....

Kakva je cesta,jel ima kakvih iznenađenja...

Krećem u Subotu  iz Pule u 06:38
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 19:11:28
Dakle da se.nadovezem na svoja glasna razmisljanja...kisa me vise ne brine. Ne dolazim s motorom, jer oprema koja mi je dosla, je premalena. Je i ja se čudim... :-X
Steta trosit rijeci na komentare s moje strane.
Ukoliko se resetiram dovoljno doci cu s autom u nekoj od kombinacija...

Jebi ga, znam da je sada na vama red za zajebavanje, pa eto - udrite.... :bzvz:
Dobro je sve dok nije svadba ili matura... :)
Samo ti dofuraj to svoje okruglo dupe....  :-*

the bond

je kad sam prvo odlučio odvozit poviše drvara uzbrdo , posli se vratio, bilo mi hladno pa tom drugom rutom pa se opet vratio jer mi već bilo kasno
može pitanje je li ko išao tim putem pa prešao u hrvatsku preko kaldrme
navodno je to prelaz kroz neku vojarnu i ima nešto makadama ali je zgodno se vratit preko like

Danijel 23

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 19:11:28
Dakle da se.nadovezem na svoja glasna razmisljanja...kisa me vise ne brine. Ne dolazim s motorom, jer oprema koja mi je dosla, je premalena. Je i ja se čudim... :-X
Steta trosit rijeci na komentare s moje strane.
Ukoliko se resetiram dovoljno doci cu s autom u nekoj od kombinacija...

Jebi ga, znam da je sada na vama red za zajebavanje, pa eto - udrite.... :bzvz:
Oš kabanicu...dvodjelnu....crvenu....za nuždu.....Coscovu...meni je poslužila u Cortini.

the bond

Uglavnom ako nisi posjetio Proleterku kao da nis ni bia :smijeh:

šta je to, di se nalazi
za idući put...

the bond

malo sam skrenia s teme
želim svima dobru zabavu za vikend a kako vidim svi se znate od ranije pa da ne smetam

Black Betty

Ja znam samo par njih,al budemo upoznali i druge....
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Citat: the bond  u Svibanj 16, 2018, 20:17:48
malo sam skrenia s teme
želim svima dobru zabavu za vikend a kako vidim svi se znate od ranije pa da ne smetam
Zašto bi smetao, i ja nisam znao nikoga prije 2,5g (a svi su se znali 10+ godina) pa sam došao na jedno druženje i sada znam većinu.. dođeš jednom i onda znaš.. ako nikada ne dođeš nećeš ni znati nikada..

Josip-Sepp

Citat: damjandugi  u Svibanj 16, 2018, 11:08:00
Ja ču iči po bosanski strani.Od Bihača prema Petrovcu,pa Grahovo,pa još malo dalje pa desno preko granice ili skroz do Livna pa Bitelič.
A nazad skroz po hrvatski strani.

Ako če bit tko spreman,možemo skupa,ako ne pičim sam.

nas troje kreće iz zg negdje oko 10, petak naravno, i plan je preko bosne ali možda malo istočnije pa preko bosanske dubice pa poprek na drvar i onda preko grahova u knin, a drugi plan je ovak nekak ko tvoj

jbga, nećemo znati do petka, prvo pogledamo na meteo.si radarsku sliku padavina pa odlučimo na koju ćemo stranu
ako hoćeš s nama javi se  :thumbup: