UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: fatboy  u Svibanj 16, 2018, 19:11:28
Dakle da se.nadovezem na svoja glasna razmisljanja...kisa me vise ne brine. Ne dolazim s motorom, jer oprema koja mi je dosla, je premalena. Je i ja se čudim... :-X
Steta trosit rijeci na komentare s moje strane.
Ukoliko se resetiram dovoljno doci cu s autom u nekoj od kombinacija...

Jebi ga, znam da je sada na vama red za zajebavanje, pa eto - udrite.... :bzvz:
..ajde kao da je bitno kak dolaziš  :bzvz: ..i na kraj krajeva..obuci ono u čem si se do sad vozio..evo Danijel ti nudi nekakvu kabanicu..i sve 5  :thumbup: ..ak ti je baš tlaka tak...vidi s ovima koji dolaze autima..il se dogovori s Martinomm..nemam pojma..skombiniraj nešt  :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: the bond  u Svibanj 16, 2018, 20:17:48
malo sam skrenia s teme
želim svima dobru zabavu za vikend a kako vidim svi se znate od ranije pa da ne smetam
Neboj se neznaju ni ostali di idu. Neznaju niti sta je UMH druzenje a naivci navalili ka gluvi na telefon. [emoji23] [emoji23]

agolac

Nećem dođem u petak, imam još nekih obveza nakon posla....subotu ujutro krećem.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

damjandugi

Citat: Josip-Sepp  u Svibanj 16, 2018, 20:37:21
nas troje kreće iz zg negdje oko 10, petak naravno, i plan je preko bosne ali možda malo istočnije pa preko bosanske dubice pa poprek na drvar i onda preko grahova u knin, a drugi plan je ovak nekak ko tvoj

jbga, nećemo znati do petka, prvo pogledamo na meteo.si radarsku sliku padavina pa odlučimo na koju ćemo stranu
ako hoćeš s nama javi se  :thumbup:

Ja ču krenuti iz Ljubljane računam oko pola 8 do 8.  U Bihaču bi trebao biti oko pola 1.Nešto bi pojeo pa dalje Petrovac,Grahovo,Livno.Tu bi trebao stiči oko 16 sati.Malo pojest pa dalje preko granice do Donji Bitelič.

ivica medjugas

Damjene dragi ne ajde na kamensko na prijelaz kad ti je tajming takav nago na lišane-bili brig blize ti je za uru vrimena i bolje a cestu san opisa.samo prije mosta na cetini na hanu skreni desno i naš si
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

damjandugi

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 16, 2018, 22:18:54
Damjene dragi ne ajde na kamensko na prijelaz kad ti je tajming takav nago na lišane-bili brig blize ti je za uru vrimena i bolje a cestu san opisa.samo prije mosta na cetini na hanu skreni desno i naš si

Mislio sam iči od Grahova do Livna pa onda po cesti R416 prema Obrovac Sinjski.
Da li je to to???

Ili da skratim malo put pa odem Grahovo-Lusnič-Lištani-Odžak-Čaić -R416-pa dalje??

Bobi

Citat: the bond  u Svibanj 16, 2018, 20:17:48
malo sam skrenia s teme
želim svima dobru zabavu za vikend a kako vidim svi se znate od ranije pa da ne smetam

Samo Ponti zna svih jos otkad je Dioklecijan izgradio vikendicu u Splitu

miha

dobro jutro organiaztori...ima gore kakva tečica za kuhat kafu???? ima ovisnika o kafi....
Pravo vrijeme je malo prije

zubakis

Citat: Bobi  u Svibanj 17, 2018, 07:54:50
Samo Ponti zna svih jos otkad je Dioklecijan izgradio vikendicu u Splitu
Bobi, uzet cemo banana dođi i ti [emoji106] [emoji23]

ivica medjugas

Ako neces u grad livno onda u lusnicu desno priko polja u listane pa livo.napomena ako oces u listanima kreni desno 5km i u rujanima imas kraj puta unisteni t84 tenk i transporter iz 92' opalis sliku i istim putem nazad za listane i ravno za granicu
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: Bobi  u Svibanj 17, 2018, 07:54:50
Samo Ponti zna svih jos otkad je Dioklecijan izgradio vikendicu u Splitu

Znam ih još od prije, dok su bili divlji iliri ..... nisu se puno promijenili, ostali divlji :smijeh:

Black Betty

Ako ima kakav špahor očemo kuvat juhu i neko šugo,da pojedemo nešto tekuće,jer ovi če nas krcat samo sa nekim mesom  :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

damjandugi

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 17, 2018, 08:25:39
Ako neces u grad livno onda u lusnicu desno priko polja u listane pa livo.napomena ako oces u listanima kreni desno 5km i u rujanima imas kraj puta unisteni t84 tenk i transporter iz 92' opalis sliku i istim putem nazad za listane i ravno za granicu

:thumbup: :thumbup:

fatboy

Citat: Black Betty  u Svibanj 17, 2018, 08:37:08
Ako ima kakav špahor očemo kuvat juhu i neko šugo,da pojedemo nešto tekuće,jer ovi če nas krcat samo sa nekim mesom  :) ;)

Koji nevjerni Toma... :bzvz: