UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Black Betty  u Svibanj 17, 2018, 08:37:08
Ako ima kakav špahor očemo kuvat juhu i neko šugo,da pojedemo nešto tekuće,jer ovi če nas krcat samo sa nekim mesom  :) ;)

Očekujem laganu hranu, zubace, koji šanpjero, rižoto sa školjkama i tako  :)

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

zubakis

Citat: Black Betty  u Svibanj 17, 2018, 08:37:08
Ako ima kakav špahor očemo kuvat juhu i neko šugo,da pojedemo nešto tekuće,jer ovi če nas krcat samo sa nekim mesom  :) ;)
Kakvo meso? Ko ce dat za meso.
Samo lagana spiza prijatelju. Blitvica, lešo kumpir, riža na pljuvaču i tako to...

Ponti

Citat: zubakis  u Svibanj 17, 2018, 08:39:58
Kakvo meso? Ko ce dat za meso.
Samo lagana spiza prijatelju. Blitvica, lešo kumpir, riža na pljuvaču i tako to...

Aloooo di je riba  :smijeh:

zubakis

Citat: Ponti  u Svibanj 17, 2018, 08:40:50
Aloooo di je riba  :smijeh:
Riba je za pickice. Bravi muskarci, bajkeri su vegani i nose gorotex a ne kožu.[emoji41] [emoji106] [emoji123]

Mrki


Black Betty

E to ,to,molim lipo da budu oni lipi keramički pijati,ne volim one plastične,uvijek se šporkam nakon jela :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Mrki  u Svibanj 17, 2018, 08:46:48
Jel ima struje ili da nosimo bakterije? :D
Agregat je. Ponesi bateriju ili jos bolje akumulator od fapa [emoji23]

Black Betty

Citat: Mrki  u Svibanj 17, 2018, 08:46:48
Jel ima struje ili da nosimo bakterije? :D

Motori če nam služit ka agregati,imaš utičnicu,za svitlo če neki delat cilu noć,a i vatru čemo naložit ka indianci,pa nek to bude kao oznaka di če ljudi vidjet dim i vozi prema njemu,ujutro upalite da vidimo dim .....
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Svibanj 17, 2018, 08:47:25
E to ,to,molim lipo da budu oni lipi keramički pijati,ne volim one plastične,uvijek se šporkam nakon jela :) ;)
Pijati su porculanski. Od neke dinastije iz Kine. Ponti zna kako se zovu, nešto Mao Ce bla bla...
Posuđe naravno samo Zepter. Fala bogu svi imamo jedan beštek za 12 osoba sta smo dobili za vjencanje.
Čase su kristalne i to one od najfinijeg kristala. Provjereno ne pucaju niti kad Toni zapiva svoj visoki C.

Ponti

Citat: zubakis  u Svibanj 17, 2018, 08:53:13
Pijati su porculanski. Od neke dinastije iz Kine. Ponti zna kako se zovu, nešto Mao Ce bla bla...
Posuđe naravno samo Zepter. Fala bogu svi imamo jedan beštek za 12 osoba sta smo dobili za vjencanje.
Čase su kristalne i to one od najfinijeg kristala. Provjereno ne pucaju niti kad Toni zapiva svoj visoki C.

Jel nisi rekao da su beštek i pijati Villeroi Boch.... sada me ubijaš




:buahaha:

Black Betty

I molim lipo da mi se osigura kvalitetan razglas,dobar laptop ,da se može prezentacija fino odradit  :) ;)
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Ponti  u Svibanj 17, 2018, 08:56:03
Jel nisi rekao da su beštek i pijati Villeroi Boch.... sada me ubijaš




:buahaha:
Dobavljac nas je zajeba. Navodno je neki MC AFŽ pokupija sve i zapritija da ako budemo pizdili da ce nam napravit nered na partiju. I to valjda kad budu u najvecem PMSu. Lava je reka da nam je bolje sa takvim zvirima ne imat posla.
Molimo da nam oprostite [emoji17]

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba