UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

fatboy

Najbolje da ja uzmem kakav kombi, strpam motor u njega i onda od Bitelića do doma, mogu i gurat...bez opreme... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

VUCIBATINA

jebiga nakon svih kemijanja i šema ipak ništa od mene, znači poklanjam misto na ledini i ponuđenu kolonoskopiju
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Gato

Citat: fatboy  u Svibanj 17, 2018, 13:59:08
Najbolje da ja uzmem kakav kombi, strpam motor u njega i onda od Bitelića do doma, mogu i gurat...bez opreme... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Fat, ne zajebaji ;). Imaš valjda nešto u što možeš stati, a preko toga kišnjak iz Peveca ili kakve druge trgovine sa vrtnim odjelom za cca 50-60 ćuna i gas. Više od pola života vozio sam se tako i uvijek bio suh i nije bilo zima.
Bitno je imati volju. :thumbup:

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 17, 2018, 14:04:48
jebiga nakon svih kemijanja i šema ipak ništa od mene, znači poklanjam misto na ledini i ponuđenu kolonoskopiju

Hvala, ali ne hvala na ovom drugom poklonu. Iskušao sam ga prije nepunih mjesec dana i sad sam miran idućih nekoliko godina. :smijeh:

Gato

Btw......


00noć  :) (ovim malo matorijima neće trebati prijevod. ;)

Odoh se pakirati i vidimo se sutra. :thumbup:

fatboy

Citat: Gato  u Svibanj 17, 2018, 15:21:09
Fat, ne zajebaji ;). Imaš valjda nešto u što možeš stati, a preko kišnjak iz Peveca ili kakve druge trgovine sa vrtnim odjelom za cca 50-60 ćuna i gas. Više od pola života vozio sam se tako i uvijek bio suh i nije bilo zima.

Gato, ovo je situacija gdje sam si sam kriv. Vozao sam se prošlu godinu ko proleter i uvijek mi je u glavi bilo, šta ako?? Jebi ga, nije turska sila, kako god mi srce vuče. Doći ću na neki način i gotovo. Naći ću ja već sebi opremu ili ću sam sebe morat naterat da se skupim i postanem malo standardniji...

Vidimo se mi dole.  :beer:

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 17, 2018, 15:32:21
Gato, ovo je situacija gdje sam si sam kriv. Vozao sam se prošlu godinu ko proleter i uvijek mi je u glavi bilo, šta ako?? Jebi ga, nije turska sila, kako god mi srce vuče. Doći ću na neki način i gotovo. Naći ću ja već sebi opremu ili ću sam sebe morat naterat da se skupim i postanem malo standardniji...

Vidimo se mi dole.  :beer:

Samo da ti kažem da je ono odijelo za vrtlare iz peveca odlično. Jednom sam zaboravio kišnjak, bio u Zg a trebao sam hitno za Korčulu .... kupio to u pevecu, cijelim putem pljuštala kiša, a ja suh kao barut.

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 17, 2018, 15:36:17
Samo da ti kažem da je ono odijelo za vrtlare iz peveca odlično. Jednom sam zaboravio kišnjak, bio u Zg a trebao sam hitno za Korčulu .... kupio to u pevecu, cijelim putem pljuštala kiša, a ja suh kao barut.

Super!  :thumbup:

Neka sada ostane ovako, a s vremenom će netko sebi doći. Ili ja, ili proizvođači opreme...ja se na njih ne bi kladio, prečvrsti su... :samaranje:

jeeves

Ma ajd bez kišnjaka, ako uljetiš u kišu/oluju onda ovako:

https://youtu.be/0Doyh7gGeoo

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

jebe mi se za kišnjak...to je samo voda i nešto zime. Ali mi se ne vozi bez zaštitne opreme, bez obzira što sam se tako vozio prošle godine...to je problematika!  :-\

Osy

Odkotrljaj se nekako...samo se sjeti nas luzera koji ne možemo, pa ćeš odmah dobiti volju, makar i pješke :gimme5: :thumbup:

ivica medjugas

Ako ko ima pitanja nek me zove na 0959039676 a sutra iza 13 h na poruke ako uvatimo digdi signal.jos cemo mi ujutro postavit minimalno 2-3 znaka po bitelicu da se manje gubite. Pitajte u selu ako nas ne dobijete jer to znaci vjerovatno da smo poceli pit.sritan put svima zelimo
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

zubakis

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 17, 2018, 17:40:53
Ako ko ima pitanja nek me zove na 0959039676 a sutra iza 13 h na poruke ako uvatimo digdi signal.jos cemo mi ujutro postavit minimalno 2-3 znaka po bitelicu da se manje gubite. Pitajte u selu ako nas ne dobijete jer to znaci vjerovatno da smo poceli pit.sritan put svima zelimo
Iman ja pitanje. Jel ti isto ne dolaziš sa motorom?  :belj:

fatboy

Citat: zubakis  u Svibanj 17, 2018, 17:44:26
Iman ja pitanje. Jel ti isto ne dolaziš sa motorom?  :belj:

A ko da je nešto posebno doć motorom ?! Budi frajer i dođi bez motora... :tongue: :tongue: :tongue:

miha

Citat: fatboy  u Svibanj 17, 2018, 15:39:12
Super!  :thumbup:

Neka sada ostane ovako, a s vremenom će netko sebi doći. Ili ja, ili proizvođači opreme...ja se na njih ne bi kladio, prečvrsti su... :samaranje:

ako sam ja našao sve za sebe onda.....
jbt. pa u mene nije stalo na onu jednu klasičnu deklaraciju/etiketu ixeva nego su dvije morali stavit....
Pravo vrijeme je malo prije

fatboy

Citat: miha  u Svibanj 17, 2018, 17:54:48
ako sam ja našao sve za sebe onda.....
jbt. pa u mene nije stalo na onu jednu klasičnu deklaraciju/etiketu ixeva nego su dvije morali stavit....

Strpi se...vidjet ćeš me... :-X