UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

zander

Putokazi extra takve nisam video negde !!!! :buahaha: :buahaha: :buahaha: :bravo:

Lep provod i uzivajte!!! Popijte koju i u nase zdravlje!!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Dinko


Grga, Zare i ja dolazimo sutra - ekipa uživajte  :beer:

agolac

Ja, Vego, Blackbetty, Stipe (DL650 iz Rijeke koji ne znam) (i možda još netko, BlackBetty zna) krećemo sutra u 7:30 s vrata jadrana.
Će uzmem TEKA pa ako hoćete da vam malo sjebemo smjesu samo se javite kad budemo dolje  :ooda: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ajde mladići, dajte koju fotku kako vam je tamo. Jel ima struje  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso


Grba

098 737 604

Osy

Pari da su stvarno izvan civilizacije i interneta :-\

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Peco

Ostatak objavim na Dropbov i stavim link.

Sretan put svima [emoji965][emoji41]




Sent from my iPhone using Tapatalk

Ćoso


zubakis

AE...
Evo strmopizdili se i mi dole. Jebeki fala vam svima sta ste dosli, fala Vakuli sta nam je lipo vrime bilo, fala makadamu sta nam je zacinija zadnjih 500 metara, fala agregatima sta nam je dava struju, fala Čosi sta je usteka USB sa Sekom Aleksić, fala poskocima sta nisu Fatboya dirali. Hvala svim velikima, malima (ne mislim na Betyja [emoji23] ), celavima i bradatima. Hvala Splitskoj banci sta mi je dala kredit za Stroma, hvala vam jos jednom svima.

Nadam se da ste guštali i da cete svi doc sritno doma, pa cak i bavarska drla.
Nemojte sta zamirit, prvi nam je put. Svi znate kako prvi put boli.[emoji129]
Osy kako je bilo na svadbi [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Pozdrav sa kauca.



Ćoso

Evo i ja upravo ušao u stan. Hvala ekipa [emoji1303]

Mrki

Evo i ja stigao.. sorry što se nisam mogao pozdraviti sa svima ali svi ste krmačili u 6h ujutro kada sam otišao..

Šta reći.. odlično da ne može biti bolje.. čak ni 500m biloga nije strašno kada se ide dole.. :D

Dalmatinci hvala što ste organizirali i omogućili nam da se lijepo podružimo.. [emoji106]