UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

keko

Citat: bajki  u Svibanj 21, 2018, 07:03:31
Hvala organizatorima na svemu, stvarno su se dobrano potrudili! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Meni je bilo predobro! Tko nije bio nek mu bude žao! :) :) :)
:huh:
:P
:beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎


JZ

Kupujem polovnu kacigu

Špoki

Veliko hvala organizatorima, Dalmatinci  :bravo: Lijepo druženje, lijep doček i cijelo vrijeme  dok sam bio tamo gore nije manjkalo ama baš ništa osim možda malo asfalta :smijeh: neke sam znao, neke upoznao, neka se nastave ovakva druženja :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Ovi što nisu bili morati će čekati do sljedećeg susreta da saznaju šta znači UMH :D

zubakis

Citat: Mrki  u Svibanj 21, 2018, 08:47:32
Ovi što nisu bili morati će čekati do sljedećeg susreta da saznaju šta znači UMH :D
istina  :buahaha:

glažar

Lepo vama bilo :bravo: ,odlično društvo kao uvjek  :ooda: vidim da ste guštali svaka vam čast  :-*.

A što se tiče uskoka  zao sam da jih neče bit  :ooda: jel kada Tri TENORI (Fetboj i društvo )počne da hrče svi uskoki pobegnu u dolinu  :smijeh:

fatboy

Citat: glažar  u Svibanj 21, 2018, 09:05:20
Lepo vama bilo :bravo: ,odlično društvo kao uvjek  :ooda: vidim da ste guštali svaka vam čast  :-*.

A što se tiče uskoka  zao sam da jih neče bit  :ooda: jel kada Tri TENORI (Fetboj i društvo )počne da hrče svi uskoki pobegnu u dolinu  :smijeh:

Molim da se za jačinu moga hrkanja, obratite gospodinu Pontiju. Kaže da me bezveze napadaju, da uopće ne hrčem tako jako...  :belj:


Babo

Meni to nista nesmeta, a hrkali su u mojoj sobi ko maniti
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 21, 2018, 09:07:25
Molim da se za jačinu moga hrkanja, obratite gospodinu Pontiju. Kaže da me bezveze napadaju, da uopće ne hrčem tako jako...  :belj:

Istina, ako kojim slučajem i mrvicu hrčeš to je u milozvučnom ritmu koji ustvari uspavljuje, nešto kao priča za laku noć  .... sve ostalo su objede i laži  :)

keko

Citat: Mrki  u Svibanj 21, 2018, 08:47:32
Ovi što nisu bili morati će čekati do sljedećeg susreta da saznaju šta znači UMH :D
:smajser: :smajser: :crashm: :samaranje:
:P :P
:-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

glažar

Citat: fatboy  u Svibanj 21, 2018, 09:07:25
Molim da se za jačinu moga hrkanja, obratite gospodinu Pontiju. Kaže da me bezveze napadaju, da uopće ne hrčem tako jako...  :belj:

Nije problem u jačini Hrčenja nego u vibracijama   :ooda:,kada se zemlja miče to je problem .

Jeli su Lavandič i društvo predali ispravni dom i pogledali jel su  na krovu još svi crepovi  :buahaha:

fatboy

Citat: glažar  u Svibanj 21, 2018, 09:40:27
Nije problem u jačini Hrčenja nego u vibracijama   :ooda:,kada se zemlja miče to je problem .

Jeli su Lavandič i društvo predali ispravni dom i pogledali jel su  na krovu još svi crepovi  :buahaha:

:bzvz:  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Babo

Ja odsad samo s Lavandicem ocu u sobi bit, covik hrce tako simpaticno da me uspavljuje
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

munja

još mi niko nije objasnio koji k...c smo mi uopće gore i išli?