UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Danijel 23  u Svibanj 22, 2018, 06:44:46
Ak se ne varam IB je prekrstio temu...... nije mogo izdržat . :misli:

:smijeh:

Netko će dobit ban :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Mislim da je u americkom nogometu ovo "touch down".... :thumbup:

Ja prvi ne volim provokacije, ali zasluzio je ovaj odgovor bas zbog rijeci da "njihov forum ima susret" ...nema ih dovoljno za popisat sudionike... :-\

gogs

Citat: Dinko  u Svibanj 22, 2018, 00:53:38
I ja malo kasnim ali Gogs nas ubi sa 35 km makadama pa još nadolazim  :smijeh: (Gogs  :-* )


JA!? Pa ja uopće nisam ni bio vođa puta  :bzvz:   ...to je bio demokratski dogovor.

...Btw, đabe si zazirao od makadama, ja sam bio iza tebe i gonio si ga baš kako treba  :thumbup: pravi si vonabić.

Citat: Suki  u Svibanj 22, 2018, 06:37:33
...di ste našli tih 35 km makadama?! Otkrij lokaciju :gimme5:.

Prema Kulen Vakufu ima dionica od 10-tak km, onda smo vidjeli tablu 8km za Štrbački buk pa smo skrenuli (nismo znali da je makadam) ta dionica je lagana ali prašine za popizdit, do gore smo bili kao prasci. E tamo nam je na pivi konobar rekao da samo produžimo kroz šumu 14km i doći ćemo negdje blizu Bihaća. Nije nam trebalo dugo da se dogovorimo. Taj dio je bio najbolji...onak taman za naše kravetine.

Dinko

Citat: Suki  u Svibanj 22, 2018, 06:37:33
...di ste našli tih 35 km makadama?! Otkrij lokaciju :gimme5:.

https://bit.ly/2GEVIaD

Na ovome dijelu ima 8km makadama po R408 + 8km od R408 do Štrbačkog buka te 14km od buka opet do R408 (ovaj dio je prilično adv. orjentiran jer ide kroz šumu i ima dosta vododerina i sl...). Zadnji dio makadama je samo za solo vožnju - to ne bi išlo sa suvozačem. Ma vožnja je bila super  :blato: (samo to ne smijem priznati Gogsu  :shhh: )
I naravno onih 5km na spuštanju sa Dinare!

Suki

 :smijeh: :smijeh: isto smo i mi prošli :ooda: samo smo se sa Štrbačkog buka vratili istim makadamom natrag u Orašac na asfalt.
Nismo od buka išli makadamom gore do asfalta jer sam znao (prošao stromom 2016) da je tih 12-13 km loš makadam, a i ekipi bi bilo too much :).
Znači skoro istim putem smo se vraćali sa susreta :).

A jel ste i vi stali u Mlin na ćevape?! ;)
:moto2:

098 9232180

gogs


Citat: Suki  u Svibanj 22, 2018, 08:37:51


A jel ste i vi stali u Mlin na ćevape?! ;)

Nismo   :)



Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.


Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

 :bzvz: ..gotov je i taj gozo  :'( ..Dado mu je odaslao onaj svoj poznati smajlić mahanja ..tak je šupak svakom koga god je IB izbrisao/banirao  :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


zorro

e da..Agolac..a zašt u ovoj super..da ne velim svetoj  :) temi..mi komentiramo ona 2-3 šupka sa srednjaka..haj prebacuj to u dobro jutro
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Pile

Ma meni ovo druzenje sjelo ko budali samar, praznjenje glave i odmak od svakodnevnice na naj bolji nacin.
Svaka cast i HVALA umhovcima!


Sent from my iPhone using Tapatalk

the bond

pozdrav
vidim po slikama da ste se super zabavili i neka ste
mi koji nismo bili ostaje nada za drugi put

agolac

Citat: zorro  u Svibanj 22, 2018, 18:50:25
e da..Agolac..a zašt u ovoj super..da ne velim svetoj  :) temi..mi komentiramo ona 2-3 šupka sa srednjaka..haj prebacuj to u dobro jutro

A ne znam, sve je ispalo povezano nakon šta je Zubakis krenuo i tamo.  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

De ti nama očisti ovu lipu temu..jerbo..kad dođe Golileo..opet će se naprdit jer je tema zaofana  :bzvz:
:smijeh:  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: