UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

agolac

Nestao onaj post  :ebudale: moguće Bozo dobio ban. Eto, sloboda govora.  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Svibanj 22, 2018, 20:10:25
De ti nama očisti ovu lipu temu..jerbo..kad dođe Golileo..opet će se naprdit jer je tema zaofana  :bzvz:
:smijeh:  :-*

Će očistimo.
Mislim da sam vidio Golilea dok smo ja i Vego strugali nogare po magistrali. On je nešto sljikao uz put...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Doda

Citat: Ponti  u Svibanj 22, 2018, 18:48:47
Hahaha  :buahaha:

Valjda je mislio na Sjevernu Koreju  :ebudale:

Ponijelo čovjeka...napisao u dahu garant...jel sjever ili jug, ko ga hebe, zna se što je pjesnik htio reći...hehe :)
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

cisco

ima baš ljep broj prekrasnih slika,
pa kako izpada da če to biti verovatno nejveče ovogodišnje druženje,
mogo bi se napravit odličan UMH kalendar 2019  :misli:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Lavandić

Citat: cisco  u Svibanj 22, 2018, 21:45:55
ima baš ljep broj prekrasnih slika,
pa kako izpada da če to biti verovatno nejveče ovogodišnje druženje,
mogo bi se napravit odličan UMH kalendar 2019  :misli:
Ne treba nama kalendar izdavati. Ciak ga izdaje za nas. I love Lidija BAČIĆ

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


ivica medjugas

Citat: zorro  u Svibanj 22, 2018, 20:10:25
De ti nama očisti ovu lipu temu..jerbo..kad dođe Golileo..opet će se naprdit jer je tema zaofana  :bzvz:
:smijeh:  :-*
nek ste se ti i markan uvalili u kamenjar da malo cepove poravnate i poslikate dvi drzave sa istog mista :blato:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

agolac

Nego, na putu za umh, čovo nas u Kninu ugnjavio da li smo mi za pedere ili ne, kako je to u Rijeci, hoćemo li potpisati protiv pedera, on mrzi pedere, ima čak i neku majicu... Stvarno svašta hoda po ovoj zemlji :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Svibanj 23, 2018, 00:10:00
Nego, na putu za umh, čovo nas u Kninu ugnjavio da li smo mi za pedere ili ne, kako je to u Rijeci, hoćemo li potpisati protiv pedera, on mrzi pedere, ima čak i neku majicu... Stvarno svašta hoda po ovoj zemlji :ebudale:

Welcome to Croatia  :buahaha: :buahaha:

Osy

Citat: agolac  u Svibanj 23, 2018, 00:10:00
Nego, na putu za umh, čovo nas u Kninu ugnjavio da li smo mi za pedere ili ne, kako je to u Rijeci, hoćemo li potpisati protiv pedera, on mrzi pedere, ima čak i neku majicu... Stvarno svašta hoda po ovoj zemlji :ebudale:
Trebao si reći, sada će naići Slavonska ekipa pa njih pitaj... :) :smijeh: :smijeh:

agolac

Nego, vas par kojima sam tamo napamet shebao smjesu, el ima kakve razlike  :smijeh: :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


Dadi

Citat: agolac  u Svibanj 23, 2018, 00:10:00
Nego, na putu za umh, čovo nas u Kninu ugnjavio da li smo mi za pedere ili ne, kako je to u Rijeci, hoćemo li potpisati protiv pedera, on mrzi pedere, ima čak i neku majicu... Stvarno svašta hoda po ovoj zemlji :ebudale:
jel te pitao jesi li crkveno vjenčan :smijeh: :smijeh:
to njih zanima,a iz grada  je otišlo 4500 ljudi ,5 crkvi,a u školi više vjeroučitelja nego zajedno učitelja hrvatskog i matematike :bzvz:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Milanezi



Black Betty

Prepostavka je majka zajeba