UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Peco

Lipo si to upakira [emoji106]
Aj da je i mene netko snimio [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

fatboy


zorro

Citat: Peco  u Lipanj 04, 2018, 05:35:49
Lipo si to upakira [emoji106]
Aj da je i mene netko snimio [emoji23]


Da Markan nije slučajno ostavio upaljenu kameru  :thumbup: ..nebi imao materijala ni za ovo malo napravit ..heb ga..ko bi se sjetio snimat  :bzvz: ..bilo je bitno gasit kreč :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 03, 2018, 23:55:54
Počeo sam slagati nekakav mali uradak..dolazak na Dinaru..i u pol posla..jutros jedan iz gay ispostave  :butt:  stavi link na srednjak  :finger: di oni imaju nekakvo druženje u BBF-u il di već  :huh: ..i kad sam ja to vidio  :-\ ..tu masu ljudi..tu feštu ..to..too  :klanjase: ..ne znam kak bi nazvao..to je festival veći no onaj u mojoj u Požegi "zlatne žice slavonije"   :) ..i nakon toga mi odmah splasnulo raspoloženje..moral..jer UMH je kišna glista  :bzvz: kako oni znaju napravit druženje  :bravo:
..tak da eto..kolko para..tolko i muzike  :P
...

Vidim, pratiš srednjak redovito  :buahaha:

tibertov


zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 04, 2018, 08:11:42
Vidim, pratiš srednjak redovito  :buahaha:
napisao sam..stigao je link ..pa išao vidjet..inače ne idem što god ti mislio  :tongue: ..baš imam što i vidjeti  :smijeh: ..al znaš kak vele..radoznalost je ubila mačku  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 04, 2018, 08:48:56
napisao sam..stigao je link ..pa išao vidjet..inače ne idem što god ti mislio  :tongue: ..baš imam što i vidjeti  :smijeh: ..al znaš kak vele..radoznalost je ubila mačku  :-\

Meni je jedan poslao link ali nisam ga mogao otvoriti, a neću se registrirati.... jedino da ib dođe na koljenima do Korčule :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 04, 2018, 09:29:04
Meni je jedan poslao link ali nisam ga mogao otvoriti, a neću se registrirati.... jedino da ib dođe na koljenima do Korčule :buahaha:
pa nisam se ni ja registrirao..ne pada mi na pamet  :-\ ..a taj link što sam dobio ni ne traži regu  :smijeh:
http://v-strom.hr/izvjestaji-o-druzenjima-i-izletima/lijepo-druzenje-u-bbf-u-)/msg399078/?topicseen;PHPSESSID=36ml4e413e7jet3vgvucjdhoe7#msg399078
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


Martin

Citat: zorro  u Lipanj 04, 2018, 09:35:04
pa nisam se ni ja registrirao..ne pada mi na pamet  :-\ ..a taj link što sam dobio ni ne traži regu  :smijeh:
http://v-strom.hr/izvjestaji-o-druzenjima-i-izletima/lijepo-druzenje-u-bbf-u-)/msg399078/?topicseen;PHPSESSID=36ml4e413e7jet3vgvucjdhoe7#msg399078

"Odlična ekipa = odlično druženje"

:smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Peco

Evo izašli u novom Moto Pulsu.
[emoji41][emoji965][emoji106]



Sent from my iPhone using Tapatalk

fatboy


zizu

Bravo!!!!!!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Osy

 :bravo: Ako si dobio litru ulja za nagradu, sad podijeli sa svima... :) :smijeh: