DL 1000 L4

Autor zare, Prosinac 04, 2020, 12:05:30

« natrag - naprijed »

agolac

Pogledam šta ima u opcijama..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


Martin

kad si već uređivao, mogos ono prvo "Znaći"....urediti u "Znači"  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

:-* :beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zare

Zapelo mi oko da ne valja  :thumbup:

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Paf

    Zareeeeeeee...jes proda Stroma ...  :misli:

zare

Nisam, al kako je bilo mirno preko zime sad su se počeli pomalo ljudi javljati, budemo vidjeli što će se dešavati
Sad reg. za par dana

Paf

Citat: zare  u Ožujak 15, 2021, 06:46:58
Nisam, al kako je bilo mirno preko zime sad su se počeli pomalo ljudi javljati, budemo vidjeli što će se dešavati
Sad reg. za par dana
a zato pitam,jer na mog žucu navalili.a jedan daje kolko ocu...pa se mislim...nije lako,dobar mi je ovaj Stromic...al nekako ako bi otisa...mozda...svidja mi se onaj od Mrkog,poradi cijene,a mislim i da je kod njega ispravan sigurno,bar za 2-3 god.da posluzi,jer opet treba minjati,a isto-tako i tvoj mi upada u opcije...ima ponuda...al nista za sad...samo malo razmisljam...al svaki potencijalni gost,more biti i kupac...  ;)

zare


Paf

Citat: zare  u Ožujak 15, 2021, 18:47:04
Kuha se pomalo  ;)
maa,je.,ne-mora se prodavati,al bes ga,jedino ako se oce uzimati nesto drugo,jace oli slabije,oli ulagati u nesto trece... samo nek se vrti i krece ...  :)

zare

Citat: Paf  u Ožujak 15, 2021, 18:28:04
                 a zato pitam,jer na mog žucu navalili.a jedan daje kolko ocu...pa se mislim...nije lako,dobar mi je ovaj Stromic...al nekako ako bi otisa...mozda...svidja mi se onaj od Mrkog,poradi cijene,a mislim i da je kod njega ispravan sigurno,bar za 2-3 god.da posluzi,jer opet treba minjati,a isto-tako i tvoj mi upada u opcije...ima ponuda...al nista za sad...samo malo razmisljam...al svaki potencijalni gost,more biti i kupac...  ;)
Ako si odlučio, što čekaš

Paf

Citat: zare  u Ožujak 15, 2021, 19:01:00
Ako si odlučio, što čekaš
Nisam jos nista odlucio...u fazi sam ... dobro je i vako i nako  :kava:

zare

Danas riješena registracija  :moto2: