WRC Trakošćan

Autor jalni, Veljača 20, 2024, 09:02:23

« natrag - naprijed »

Martin

Citat: Suki  u Ožujak 27, 2024, 14:38:10...ovog gay prijatelja?!  :misli:  :smijeh:

malo smo ljubomorni??  :misli:

mi se, za razliku od tebe, ne skrivamo i svoju ljubav pokazujemo javno!!

 :P  :P  :P  :P





 :smijeh:  :smijeh: 
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

fatboy

Ovo sve vise lici na predizborne parole... :smijeh:

zubakis

Citat: Suki  u Ožujak 27, 2024, 14:38:10...ovog gay prijatelja?!  :misli:  :smijeh:

Mislija san na jednog drugog al i ovaj je dovoljno pederast...

jalni

Vidim ja da moram na popis za nabavu stavit i
091 4410491

Grba

Nemoj to smeće puno kemije,imam ja guščje masti...
098 737 604

keko

Citat: Grba  u Ožujak 28, 2024, 12:05:45Nemoj to smeće puno kemije,imam ja guščje masti...
..svinjaska je jeftinija, manji je trošak  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Martin

Citat: zubakis  u Ožujak 28, 2024, 07:08:28Mislija san na jednog drugog al i ovaj je dovoljno pederast...
:-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Branac

Pitam za prijatelja  ;) on bi možda došao ako je fešta u subotu, mislim ono vatrica, vino, gitare, tambure, ramunike i td. ali samo na kratko , bez šatora.. ili u petak?

jalni

Citat: Branac  u Travanj 05, 2024, 22:38:43Pitam za prijatelja  ;) on bi možda došao ako je fešta u subotu, mislim ono vatrica, vino, gitare, tambure, ramunike i td. ali samo na kratko , bez šatora.. ili u petak?
Ti si ionak najbliže, moreš i nanoge!! Samo dojdi!!
091 4410491

bajki

Sada kada je lista već dosta definirana, može malo detalja oko spavanja? Treba li nositi šator, vreću za spavanje, madrac na napuhavanje ili ima kreveta za sve?

zorro

Citat: bajki  u Travanj 08, 2024, 07:55:20Sada kada je lista već dosta definirana, može malo detalja oko spavanja? Treba li nositi šator, vreću za spavanje, madrac na napuhavanje ili ima kreveta za sve?
i točna lokacija ..i eventualno ceste koje će biti zatvorene zbog WRC-a da ih izbjegnemo unaprijed pri dolasku  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jalni

Citat: bajki  u Travanj 08, 2024, 07:55:20Sada kada je lista već dosta definirana, može malo detalja oko spavanja? Treba li nositi šator, vreću za spavanje, madrac na napuhavanje ili ima kreveta za sve?
Ima u domu gdje ćemo i bit(baza) 19 kreveta, za silu možemo se i malo skupit. U drugom domu sam nam rezervirao još 12 kreveta, tak da bi to bilo dovoljno! Od jednog do drugog doma ima cca 1 km, nešt manje!!! Tam ima za sad još mjesta, al nisam rezerviral više!!! Ne treba ništa nosit, imaju čiste plahte, deke...

Citat: zorro  u Travanj 08, 2024, 08:58:39i točna lokacija ..i eventualno ceste koje će biti zatvorene zbog WRC-a da ih izbjegnemo unaprijed pri dolasku  :thumbup:
Ceste nebi trebale bit zatvorene, WRC je u nedjelju, a mense čini da si ti bio na Ravnoj gori!?
Za one koji koriste google navigaciju ne mogu doć na mjesto zločina, jer ne prepoznaje il nema cestu do tam, za ostale neznam!!!
Satavit ću detaljne upute s koordinatama!!!!
091 4410491

zubakis

Kakav je dres code? Jel moramo svi doc u crvene štofane gace ka Martin ili možemo šta očemo??

zorro

Citat: zubakis  u Travanj 09, 2024, 07:39:50Kakav je dres code? Jel moramo svi doc u crvene štofane gace ka Martin ili možemo šta očemo??
Boja ovisi od rezultata 2 dana prije..al vjerujem da će biti crvene.
Bitno je da su štof i da se ispod šlica ubaci nekakav umetak da se napetost osjeti i u zraku  :thumbup: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Ne treba izmišljat toplu vodu
098 737 604