V-STROM 650 L7 [2017-xxxx]

Autor Mrki, Kolovoz 01, 2017, 20:19:31

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Bagy  u Srpanj 13, 2018, 11:31:18
Kupio čovjek previsoki motor. A skužit će to kad prvi put stane pored nekog udubljenja...  :samaranje:
:)  :smijeh:

agolac

Niži sic plus dog bones i bit će mu ko saliven  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Srpanj 13, 2018, 21:05:28
Niži sic plus dog bones i bit će mu ko saliven  ;)

Ili nek uzme od Željka Bebeka one čizme iz 70-tih! Taman će mu bit!  :smijeh:
mob: 095/573-6874


Bagy

mob: 095/573-6874


Patak

650XT 👉 AKCIOVÁ CENA - 7990 € 

za ne povjerovati :-\  u Poljskoj :samaranje: :thumbup:

Osy

Jebo ga ti, nije u Poljskoj, nego u Slovačkoj ;)

zare

Citat: Patak  u Rujan 25, 2018, 23:19:09
650XT 👉 AKCIOVÁ CENA - 7990 € 

za ne povjerovati :-\  u Poljskoj :samaranje: :thumbup:
taman toliko i vrijedi

Suki

...Mađarsku ste zaboravili?! :)
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Rujan 26, 2018, 13:53:15
...Mađarsku ste zaboravili?! :)

Jesu li uopće voljni prodat za izvoz, dileri iz Mađarske?  :misli:

iviccaa

Zasto komplicirati kad je u Njemackoj 7500€?

Jos das Lavandicu posao.  :novac:

Vec

Obzirom da je moj "kenjac" to godište - jedna onak subjektivna - lijepo se vozi, ne fali snage ( mene i žćenu vuče ko da nas nema), udoban , TC nisam još uspio u vožnji uključiti ali ABS je položio ( hvala taksijaneru na Langovom jebo ga pas )
Putni kompjuter - meni je to ko svemirski brod jer sam sjeo na stroma sa Honde CBF 600 n iz 2006 e koja je imala dve vure i tri lampice, ali super stvar, vozi se ko bicikl, malo se navikavam na cukanje 2 cilindra ali ukratko uživam i prezadovoljan sam.. A i dobro zgleda..
Da bi bio top moram mu složiti kofer, grijane ručke i centralni nogar..

toliko


Bagy

Citat: mve  u Rujan 27, 2018, 13:36:41
Obzirom da je moj "kenjac" to godište - jedna onak subjektivna - lijepo se vozi, ne fali snage ( mene i žćenu vuče ko da nas nema), udoban , TC nisam još uspio u vožnji uključiti ali ABS je položio ( hvala taksijaneru na Langovom jebo ga pas )
Putni kompjuter - meni je to ko svemirski brod jer sam sjeo na stroma sa Honde CBF 600 n iz 2006 e koja je imala dve vure i tri lampice, ali super stvar, vozi se ko bicikl, malo se navikavam na cukanje 2 cilindra ali ukratko uživam i prezadovoljan sam.. A i dobro zgleda..
Da bi bio top moram mu složiti kofer, grijane ručke i centralni nogar..

toliko

Kakvo "cukanje"?  To mi je nepoznato na malom Stromu! :misli:  Inače, mašina na malom Stromu (vozim K9) je superfluidna, a na ovom zadnjem mora biti još fluidnija... A i za kretanje više nije potrebno odvrtati ručicu gasa, tak da tu pogotovo nema "cukanja".
mob: 095/573-6874

keko

u odnosu na 4 cilindra se ipak osjeti razlika
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎