Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Siječanj 08, 2018, 20:27:50
zezam te malo ovak grubo  :)
Bez obzira što nisu utezi..mislim da bi bilo bolje na kraj tih fensi-šmensi slajdera..jer iak povučeš ručice u dubinu..opet ostaje ona primjedba o smanjenoj površini ručke gasa i ona druge isto tak
Sve 5!  :thumbup:


Patak

Ne moj da razmaziš juniora!

Neću nikad zaboraviti što mi je otac rekao kada sam ga pitao da mi kupi motor...Našao prekrasnog Tomos-a CTX 90, kaže sine kad si zaradiš kupi si - Tako je i bilo. Škola koju nikad neću zaboraviti, naučio sam cijeniti zarađene novce.

tibertov

Pa i ja cijenim zarađene novce...a prvi motor je bio isto ctx 90 ali na dar

keko

.. ja sam si sam kupoval motore, a bogme si i moj sinek sam kupil .. nije motor potreba, nego luksuz
.. ali ovo kaj moj sused dela sa svojim sinekom mi se dopada, je kupil mu je motorček, ali malac je fino odgojeno dijete i lepo ga vleče sa sobom u garažu i nek šarafi, bu se naučil delati i cijeniti to sve, zato sused  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Znalci, zar CTX nije bio 80?  :misli:

tibertov

Moj je imao klip od 16-ice  :smijeh:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 08, 2018, 21:30:07
Znalci, zar CTX nije bio 80?  :misli:
ATX50
CTX 80
BT 50 ..
elektronik je bio 90, tj DEVA
Svi su oni bili u mojim rukama....ja sam u moto svijetu od 10 g., sinek od 6 g., a kčer bu krenula nagodinu sa 4 g.

Danijel 23

Ajmo na temu!
:misli:
Sa čime ljepite ručke na volane i dali i sa čime podmazujete ruču gasa-štaga volana?

zare

Citat: Patak  u Siječanj 08, 2018, 21:15:39
Ne moj da razmaziš juniora!

Neću nikad zaboraviti što mi je otac rekao kada sam ga pitao da mi kupi motor...Našao prekrasnog Tomos-a CTX 90, kaže sine kad si zaradiš kupi si - Tako je i bilo. Škola koju nikad neću zaboraviti, naučio sam cijeniti zarađene novce.
I moj je bio zainteresiran i za voznjice i za šarafljenje oko motora ili bika, ali kad je napunio 15 - 16 pomalo otpilo i mene i  :blato: 
Kad ce to proci budemo vidjeli  :)

Danijel 23

 :kava:
Ajmo na temu!
 
Sa čime ljepite ručke na volane i dali i sa čime podmazujete ruču gasa-štaga volana?

Mrki

Ja svoje nisam zaljepio s ničim..
A sajle ne podmazuje vjerojatno nitko osim tebe na ovom forumu.. :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Siječanj 09, 2018, 07:27:37
Ja svoje nisam zaljepio s ničim..
A sajle ne podmazuje vjerojatno nitko osim tebe na ovom forumu.. :)
Nisam pito za sajle....već za ručku gasa.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 09, 2018, 07:45:09
Nisam pito za sajle....već za ručku gasa.
Aha.. to isto nitko ne podmazuje.. :)

Danijel 23

Znači i ti si zaražen Suzuki sindromom ne podmazivanja!

:samaranje:

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Mrki

Pa ne podmazujem jer Suzuki ne treba podmazivati.. to sve klizi samo (dok ne stane, onda promjeniš) :)