Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Fantom  u Studeni 17, 2017, 22:18:25
Stigli i moji podizaci. Zavrsna obrada na cnc-u mrak.
Sutra sarafanje  :)

To su podizači :ooda: :thumbup:

Patak

Ljudi moraju vam već neke stvari biti jasne, s razlogom su jeftiniji dijelovi u Kini....Nije samo jeftina radna snaga u pitanju :P


Danijel 23

Malo da ne zakržljamo....















Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Suki

...kakvo je ovo podizanje?! Zar ovo nije proširivanje ili tak nešt?
:moto2:

098 9232180

cisco

Citat: Suki  u Prosinac 27, 2017, 20:21:02
...kakvo je ovo podizanje?! Zar ovo nije proširivanje ili tak nešt?

mislim da se rade neki utegi?
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

Polafke, bit će svega! A utega nebu bilo jer je to CRF Honda!  :)

Špoki

Štoj ovo, garaža-radiona-industrija-metalurgija,ima svega...ti moš u toj garaži otvoriti komotno ovlašteni servis za motore :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Lako tako pisati ajmo delati.. ima Prvomajski u garaži.. kod mene samo toliko starog namještaja da sam morao motor u tuđoj ostaviti.. :)

Danijel 23

Laganini... :)








Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Fantom

Eh da je ovako opremljenu garazu imati  :thumbup:
Nekada smo MZ-jce dizali naprijed tako sto smo na cijevi teleskopa radili nastavke. Eh to su vremena bila kad se snalazilo za modifikacije kako znas i umijes. Danas je sve svelo na 2 klika misom i mozak na ispasi

zorro

Citat: Fantom  u Prosinac 29, 2017, 12:43:43
Eh da je ovako opremljenu garazu imati  :thumbup:
Nekada smo MZ-jce dizali naprijed tako sto smo na cijevi teleskopa radili nastavke. Eh to su vremena bila kad se snalazilo za modifikacije kako znas i umijes. Danas je sve svelo na 2 klika misom i mozak na ispasi
:thumbup:  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Nastavak podizanja, proširivanja volana za 30 mm i ugradnja zaštita ručki od GSa koje su skračene za 30 mm....bojanje i montaža volana u slijedečem broju....

















Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zorro

to majstore nije dobro  :P

kak moš završetak štitnika stavit ispod/ispred utega..đe to ima  :huh: ..i samim tim ti je ručica kvačila/kočnice preblizu štitnika i ak padne na stranu ručica puca vrlo vjerojatno
a i smanjio si mu površinu ručke za šaku
Trebalo je to ići na kraj utega  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Siječanj 08, 2018, 20:11:37
to majstore nije dobro  :P

kak moš završetak štitnika stavit ispod/ispred utega..đe to ima  :huh: ..i samim tim ti je ručica kvačila/kočnice preblizu štitnika i ak padne na stranu ručica puca vrlo vjerojatno
a i smanjio si mu površinu ručke za šaku
Trebalo je to ići na kraj utega  :tongue:
Uredu. Ali to nisu utezi, to je fensy šmensy aluminijski slajder. Ovo je samo bila u grubo proba da vidim dali ima dost sajle, el. instalacije. Slažem se,  brenza može jos malo prma centru volana cca 10-15 mm.  :thumbup:
Hvala na primjedbi.  :beer:

zorro

Citat: Danijel 23  u Siječanj 08, 2018, 20:23:33
Uredu. Ali to nisu utezi, to je fensy šmensy aluminijski slajder. Ovo je samo bila u grubo proba da vidim dali ima dost sajle, el. instalacije. Slažem se,  brenza može jos malo prma centru volana cca 10-15 mm.  :thumbup:
Hvala na primjedbi.  :beer:
zezam te malo ovak grubo  :)
Bez obzira što nisu utezi..mislim da bi bilo bolje na kraj tih fensi-šmensi slajdera..jer iak povučeš ručice u dubinu..opet ostaje ona primjedba o smanjenoj površini ručke gasa i ona druge isto tak
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: